reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zachcianki.....

Ja to mam dzis ochotke na kanapeczki,takie wiosenne,najlepiej z jajkiem na twardo z pomidorkiem,ogoreczkiem,szczypiorkiem,zodkiewka....No mam ochotke na takie swiateczne sniadanko juz dzisiaj...koniecznie
 
reklama
Lifta! Lfta brzoskwiniowo- jabłkowego do picia! Wypas... ::)
A mądry tatuś "przygtował" dziś sniadanie: drożdzówka, pączek i nesquik.. hik.. do tej pory stękam ;)
 
Lift brzoskwiniowy to niedla mnie. Jkaoś nidgy nie przepadałam za smakiem brzoskwiniowym,morelowym itp, ale owocki bardzo chętnie.
Njachętenij piję wodę. I ponoć woda to woda, ja uwielbiam Dobrawę lekko gazowaną. Nigdy nie wpadłabym na to że można lubić jakąs wodę. Ale w ciąży wszytsko jest realne.
Poza czasem goni mie tęsknota za pepsi, ale unikam :(...
 
Ja to bym jakas pizze zjadla wielka z warzywami i duzym serem mniammmm
I moze jeszcze frytki z majonezem i cola czyli zakazany dla mnie zestawik :(
 
NOOOO piwo tez bym wypila, a najlepiej litrowe z sokiem malinowym i z pianka i do tego taka kielbacha z musztarda mniam mniam
 
hm..wiecie co a ja oszalalam i nagana mi sie nalezy :p ;)
pizze wcinam, frytki tez od czasu do czasu ;) a w sobote bylo piwko owocowe a sode(czyt napoje gazowane =cola, 7up i sprite to co drugi dzien lyknac musze :p :-[ )
raz na 9 miesiecy to chyba nie tragedia ;)
dzis zrobie na obiad kulebiak z kapustka i mieskiem w sosie pomidorowym hm...ciekawe czy mi to wyjdzie? hehe
 
ale zycie oddalabym za swiezy koktajl owocowy albo mleko acydofilne...mniam i znowu Polska sie klania ;)
 
reklama
to takie mleko w kubku jak duzy jogurt kwasne mleko owocowe pychaaaaa!!!!! zapijalam sie tym jeszcze w Polsce ;)
 
Do góry