reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

U nas każda osoba z rodziny zaczęła chodzić w ciągu miesiąca po 1 urodzinach. Ja miałam 9 dni. Mąż 17 dni, brat 14 dni... Więc on też jakoś tak pewenie pójdzie :)
 
reklama
PatiEmma - u nas rządzą placuszki na słodko z bananami i innymi owocami, wytrawne z mięsem i warzywami. Dodatkowo kp ciągle. Często je z piersi. Na kolacje czasami zje makaron ale lubi tylko bardzo gruby i długi. U nas jemy obiad z mężem więc je tak jakby obiadokolacje. Czasami robię kluski leniwe czy kopytka.

Kasieks - a gdzie się urlopujecie? Oj jak fajnie, że byli u Ciebie rodzice, lubię jak w domu jest pełno ludzi.

Veronika - mój mąż też w poniedziałek wrócił do pracy. Jak się czujesz?

Kawoszka - jeśli możesz to podaj namiary na nocleg w Krakowie. Mąż we wrześniu ma kolejne szkolenie więc jak zdrowie i pogoda dopisze to pojedziemy z nim.

Emol - Tymek tak samo sam stoi i wstaje. Jednak nie widzi potrzeby żeby chodzić. Wszędzie dostaje się na czeorakach albo przytrzymujac się mebli. Mąż chodził jak miał 9 miesięcy, a ja miałam 11.
 
Poranna zdrówka dla malego. U nas póki co spokój. Leon przed wyjazdem do Pl jak pisałam miał parę dni katar i nie był dość mocny. Mam masę prasowania ale ochoty brak. Za chwilę znowu kosz będzie pełny. Czuję się dobrze tylko te upały trochę męczą. W czwartek mam wizytę u pitolożki. A wczoraj pojechałam z chłopakami na rowerach do teściów i trochę bolał mnie brzuch. Później wieczorem trochę mocniej i coś mi naciskało na plecy z lewej strony wgl nie mogłam się ruszać. Nie wiem od czego i co to było bo pierwszy raz w życiu. Jak to ja w ciąży mam mega zatwardzenia i dużo powietrza w brzuchu [emoji17] uciążliwe to.
 
Dzięki dziewczyny za te wszystkie pomysły;) Poranna podpowiedź jakiś przepis na placuszki z mięsem? Z góry dziękuję i zdrówka dla Tymka u nas katar oczywiście cieknie jak z kranu:/
Kasieks miłego urlopowania i żeby wszystko się udało
Veronika może trochę się przesililqs musisz widocznie bardziej uważać może dlatego że Mały odstęp mdz jedną a drugą
Emol ale śmiga Twój Mały;) trzeba kieslc oczy w d...;)
 
Cześć dziewczyny co u was ? Ja sobie dziś założyłam implant na 3lata może kuzwa wkoncu zatrzyma mi się ten okres ...
 
Antykoncepcyjny na ręce pod skóra . Nic innego nie zatrzymało krwawienia ;/ plastry /tabletki zastrzyk ...masakra 24 mam cytologię bo na usg wszystko niby ok a okres mam od maja :o
 
reklama
Do góry