reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Za to od dzisiaj Artur już do 10 zrobił 4 wodniste kupy i nie je mleka oraz gorączka 37.5 ale na razie paracetamolu nie daje. Chyba go teraz bierze :( już kolejna drzemka młodego. Mam na szczęście elektrolity dla bobasow więc mam co mu podać aby się nie odwodnil.
 
reklama
Zdrowia dla Artura. Jak się czuje? Oby to nie było nic poważnego.

Ja dzisiaj zaczęłam odgruzowywac mieszkanie. Mąż ma w końcu wolny weekend. Tak to byłam sama z Tymkiem, gdzieś wyjezdzalismy albo mąż sie uczył więc tylko szybkie sprzątanie. Porządnie wysprzatalam kuchnie, wyprasowalam 3 pralki. Mąż z Tymkiem odkurzali i podlewali kwiatki. Jutro czeka mnie sprzątanie łazienki i zrobię porządek w szafie. Muszę pozbyć się ubrań, których nie noszę. W poniedziałek ogarnę pokoje.
 
Gorączka do 38-39 stopni sięgała. Dostawał paracetamol to się zbijala do 37. Zobaczymy jutro jak będzie. A kup było z 10 sztuk dzisiaj
 
Veronika miłego urlopu!i żeby dzieciaki były zdrowe
Emol zdrówka dla Malego,żeby szybko przeszło!
Jasielski u nas za uszko albo za włosy (ktore ledwo co wyrosly;)) czasem zdarza jej się ciągać
Poranna a jak tam u was?jak Tymek?
U nas powoli bardzo powoli coś tam schodzi z tej wysypki
 
PatiEmma- u nas o wiele lepiej. Tymek miał niewiele kostek więc juz zeszły. Praktycznie po 2 dniach już ich nie było. Może zostało kilka. Widzę, że wrocil do sił. Już zachowuje sie jak przed chorobą. Uśmiechnięty, wszędzie go pełno :)
 
Dzisiaj od rana tylko 37,1-37,5 więc jest dużo lepiej, Artur nie jest lejacy.
Kupiłam dla Artura łóżko 70x140 w sumie na urodziny, bo inaczej to ciężko mi było jeszcze na inny prezent wyłożyć, a ono jest i tak potrzebne. Musimy jeszcze dokupić szafę. Liwii kupiłam spiworek do gondoli i do nosidla osobny. I pyklo800 stowek. Ale zwrot podatku dostałam 700 więc tylko jeszcze impreza została do zorganizowania :)
 
Veronika, Emol zdrówka dla chłopców :).
Pati dobrze,że wysypka ustępuje :).tzn.,że mała wraca do zdrowia tak jak Tymek :).
Burza energia Cię rozpiera:D.ja wyprasowalam 2/3 prania a następne 3 prania wiszą. Nie chcą schnac bo zimno i wilgoć. Ciągle pada.też muszę ogarnąć mieszkanie bo mama przyjeżdża po 10;).Dominikowi odpadły strupki i dużo lepiej wygląda. Jeszcze skóra jest różowa ale ładnie się goi:).
 
Hejka! Leon ma jeszcze katar ale gorączki nie dostawał. Za to od wczoraj nie zrobił kupki. Dziś rano próbował ale nic nie poszło. W nocy też płakał pewnie bolał go brzuszek. Pogoda na razie do dupy bo zimno. Ale od jutra ma się już polepszyć. Ciężko jest z 3,zawsze coś. W piątek rano wyjeżdżamy bo w sobotę musimy zrobić zakupy. To moje rodzinne strony dziewczyny ale jakoś dziwnie się czuję. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
 
Hej. U nas też średnią pogoda. Tylko 13 stopni. Artur tylko gorączkę miał w sobotę. W niedzielę i dzisiaj brak gorączki. Ale ciągle biegunka. Pupa cała czerwowa. Smaruję mąką ziemniaczaną Ale co z tego jak za 20 min jest kolejną kupka. Mąż wrócił z pracy o 10. Pojechaliśmy na zakupy. A pampersow naszych znowu nie ma :/dzisiaj będę robić na próbę tort malinowy co wam pokazywalam. :) mam nadzieję że dobry wyjdzie. I estetycznie. Zrobię fotkę przed konsumpcją. :)
 
reklama
Emol kup sudocrem. Moje dzieciaki jak miały biegunkę i czerwoną pupę to tylko sudocrem używałam i zawsze działał cuda [emoji4]
 
Do góry