reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Emol kup sudocrem. Moje dzieciaki jak miały biegunkę i czerwoną pupę to tylko sudocrem używałam i zawsze działał cuda [emoji4]
Ale tu nie chodzi o to że mąką ziemniaczaną nie działa. Jest lepiej tylko to ze robi tak często ta kupę ze co chwilę ścieramy ta warstwę wraz z kupą i ponownie posypuje
 
reklama
Hej dziewczyny a u nas 3tydz upałów :p aż mi trawnik popalilo . Nie pamietam takiego fajnego lata w uk .Dużo zdrowia dla wszystkich chorych ;* .
 
20180702_213907.jpg
U nas pogoda była średnia ale nie padało. Pierwszy raz w życiu zrobiłam dziś dżem :).
 

Załączniki

  • 20180702_213907.jpg
    20180702_213907.jpg
    844,9 KB · Wyświetleń: 406
Miałam zrobić zdj ciasta Ale jakoś za mało składników (dałam tyle ile wg przepisu a mam połowę brytfanki tylko zalane i wygląda nieestetycznie. Muszę zrobic to z większej ilości składników.
 
Emol może ty masz większa niż ta co w przepisie? Ja zawsze patrzę na jaką średnicę podane są składniki [emoji6] a jak nie piszę to szukam innego. Robiłaś w tortownicy o średnicy 24 czy 28? Bo zazwyczaj są w necie na tą 24. Też tak kiedyś zrobiłam na normalnej prostokątnej blaszce i ciasto tak niskie było,że jak brałaś w ręce to się rozwalało. Pogoda się poprawiła. Dziś 24 ma być no i już dzieciaki latają po dworzu bo ciepło. Mały leży może zaśnie a po południu jedziemy na miasto. Muszę mężowi pokazać jakie u nas w budkach są hamburgery no i jakie duże rodzinne pizze. Bo w Niemczech to nie to samo. Leon dziś przespał całą nockę [emoji3]
 
Veronika właśnie mam taką samą. :) może jej było bardziej puchate, napowietrznione i więcej miejsca zabrało. Ale i tak mi smakuje :)
 
Hej dziewczyny, co słychać?

My jesteśmy teraz u moich rodziców. Wczoraj przyjechaliśmy. Mąż dzisiaj pojechał do Krakowa na szkolenie. Posiedzimy do soboty. Mój tata już bardzo stęsknił się za Tymkiem. Wczoraj nie mogłam oderwać małego od dziadka do spania na noc. Mały dostał od dziadków taki samochód duży do pchania. Rehabilitantka go odradzala, ale nie mam serca tego schować bo moi rodzice się tak cieszą, że kupili taki fajny prezent. Młody też jest zachwycony. Cały czas trabi i chowa zabawki do schowka.
Miłego dnia :)
 
Artur jest straszna maruda. Wypadnie mu smoczek, ryk. Coś nie po jego myśli, ryk i krzyk. A chwilę później znowu uśmiech. Teraz jest 8 faza rozwoju i czytałam ze tak może być. Trwa ok 2-3 tygodnie i właśnie jest to koło 1 urodzin. Właśnie zjadł mleko i zasnął. Śpi razem z tatusiem bo tata od 2 na nogach i o 10 wrócił z pracy. Ja spokój, pije wodę, zjadłam do końca ciasto i odpoczywam. Ogarnelam podłogę, wczoraj wycieralam blaty i kurze z innych miejsc. Więc względny porządek jest.
 
Hej! A my dziś byliśmy u mojej cioci bo dzwoniła i zaprosiła na kawę. Później pojechaliśmy nad jezioro i przejechaliśmy się z dzieciakami Rusałką. Ogólnie to mega upał dziś. A u nas była burza bo teść pisał. Leon dziś szybko zasnął po 19 już! Ale w dzień nie spał. Idę zaraz pod prysznic bo padam na cycki. Jutro ostatni dzień i w piątek rano wyjeżdżamy. Jadę jutro z babcią na zakupy bo chce dzieciakom coś kupić.
 
reklama
U nas gorąco. Wczoraj mały nabił sobie guza.wzięłam go na kolana a Emilka przykladala mu zimne przedmioty do czoła. Dziś bawiła się z nim na podłodze i uderzył ją zabawką w głowę. Emilka zaczęła udawać, że płacze a Dominik wziął drewniane klocki i zaczął jej przykładać do głowy :D.Byłam kompletnie zaskoczona, że wiedział co trzeba zrobić. Myślę, że nie zdajemy sobie sprawy ile tak naprawdę dzieci się uczą i rozumieją :).
 
Do góry