reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Dzieci uczą się przez obserwacje. Super właśnie jak jest 2 dzieci. Artur strasznie nas bije. Ciągle muszę go łapać za ręce, mówię ze nie wolno, że boli, udaje ze płacze a on się cieszy. -.- czasami da buziaka ale rzadko. Ściąga mi okulary. Robi się z niego łobuz. :(
 
reklama
Emol Leon też klapie po pysku i się cieszy. Też mu mówimy,że nie wolno,że aua itp. Kiwa głową,że nie a i tak za jakiś czas znowu robi. Może to taka faza. Jak gadałam ze znanymi to zazwyczaj każda gadała,że jej dziecko tak robi. Z czasem powinno przejść.
 
Mam nadzieję bo on potrafi po pysku, ale i po klatce czy brzuchu. Na brzuch to od razu podnoszę głos, nie ma taryfy ulgowej. Mówię ze i mamę to boli i Liwie i powienien Da buziaka a nie bić. Mam nadzieję że to taka faza bo boję się ze będzie inne dzieci bil :/
 
Emol Szym taki był. Zaczynał,kacał dzieci w przedskolu np. kopał,rzucał czymś,gryzł,pluł. Dlatego też we wtorek jedziemy do psychologa bo póki co jest lepiej ale jest zaczepny i nie potrafi się spokojnie bawić tylko psoci się innym dzieciom. Nie wiem dlaczego bo jak był mały zwracało mu się uwagę. Ogólnie nie słucha i jak krzykniesz to się śmieje. Zobaczymy co psycholog powie. Leon jak klapie i mu mówimy,że nie wolno to zaraz mu pokazujemy jak ma cacy robić i robi.
 
Mam nadzieję że wyrośnie.
Artur na urodziny dostał od nas łóżko. Cieszy się strasznie.
Ciekawe jak będzie wyglądać pierwsza noc.
IMG_20180705_151648.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180705_151648.jpg
    IMG_20180705_151648.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 300
A później jak Leon się urodził i przeszedł spać do Szyma to kupiliśmy piętrowe i Szym na górze a Leon na dole tyle,że w łóżeczku. Pewnie jakoś przed 2 r.z rozłożymy mu też już dół normalnie.
 
To też 70x140 :) Artur ładnie śpi w nocy, bardzo się nie kręci więc już teraz mu kupiliśmy. Bez sensu było kupować szczebelkowe. A jak będzie wypadac to odwrócony tak aby wyjście było od ściany.
 
reklama
Do góry