reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Kasiek mamy zabezpieczenia do gniazdek, a tam gdzie mamy mamy wtyczki ale on nie umie ich wyciągnąć bo mocno się trzymają, kuchenka na bank nie. A okna mamy nisko i bardzo mało co nam do pokoju wpada a co dopiero coś metalowego nagrzalo :( serio nie mam pomysłów. Gdyby chociaż płakał to wtedy był zauważyła a tak to zawsze po czasie.
 
reklama
Emol - a może to od ładowarek? One często nagrzewaja się aż do gorąca. Może to też nie oparzenie, a ucisk? Może sobie gdzieś przytrzaskuje te paluszki?

Dziewczyny ostatnio Tymek budzi się przemoczony. Wpadłam na "genialny" pomysł, że będę go przebierac w nocy. No i co? Przebralam i nie spał od 3... Właśnie zasnął. :D

Mąż w szkole dzisiaj. Ja mam do zrobienia jeszcze 3 prania. Jedno już za mną. Jakoś dzień zleci. Jutro pakowanie i wyjazd. Jejku jak ja się cieszę. Będę miała w końcu towarzystwo. Już jestem umówiona z 2 koleżankami. Będzie moja mama. Napewno wpadniemy do babci. Odwiedzi nas kuzynka z córką. Zawsze to jakaś rozrywka.
 
Emol - a jak goi się ranka? Czy Artur marudzi? Bo to swędzi przecież. Może zwróć uwagę na ładowarkę. Z tymi naszymi maluchami teraz to coraz ciężej... Trzeba o wszystkim myśleć. Na wszystko zwracać uwagę.
 
U mnie od rana sprzątanie. Zostało mi jeszcze duuużo prasowania. Popołudniu poszliśmy z Dominikiem na plac zabaw. Pokręcił się trochę na karuzeli, pohuśtał i pierwszy raz poszedł do piaskownicy. Był zachwycony piaskiem.próbował zjeść łopatke i znalezione patyczki,zaczepial dziewczynkę starszą o kilka miesięcy i przesypywal piasek kubeczkiem. Jak wróciliśmy do domu to okropnie marudził. Był zmęczony pewnie od nadmiaru wrażeń.
 
Hejka! U mnie dzień lenia dziś! Tylko obiad gotuję! Pogoda do dupy,pada co chwilę,raz na jakiś czas tylko słonko wyjdzie. Wczoraj na zakupach dość długo bo mąż jeszcze u fryzjera był! Leonowi kupiłam worek do spania na lato bo ten ciał to gruby i rano zawsze był spocony. Kupiłam mu też kubek niekapek bo teściowa chce mieć u siebie też a nie wiedziała jaki ma kupić. Kupiłam zwykłego niekapka z Nuk. I dałam mu na spróbowanie i okazało się, że lepiej mu się ten podpasował. Teściowej dam te co w domu mam. Mamy 360stopni z Avent,niekapek z Avent,i jeden z rączką do trzymania ze smoczkiem ale z tego w ogóle nie pije bo smoczek duży jest! Z Avent nie chciał pić mleka z tych antykolkowych z tymi wielkimi smoczkami. Musiałam mu kupić normalną butelkę Avent. Smoczków Aventa też od małego nie chciał.
Ciemno się zrobiło zaraz pewnie lujnie. Leon poszedł po śniadaniu spać a dzieciaki układają kulki i później będę je prasowała. Dziś na obiad robię pupeciki. Miłego dnia wszystkim!
 
Ja dzisiaj na uczelnię. Od 12-17 a mąż zawozi znowu Artura do swojego ojca. Jak wczoraj go odebrałam to co tam mama. Nawet nie tęsknił. Artur ładnie się bawił a malutkiej, 3 dniowej Poli nie zaczepial więc zobaczymy czy mu tak zostanie przez 5 miesiecy Bratowa męża urodziła w czwartek. 3h poród w tym 15 partych więc szybciutko.
 
reklama
Emol a pierwszy raz rodziła? Ja Szymka w 3 h a Leona w 2! Mi dzisiaj coś nie dobrze i ciągnie mnie z lewej strony podbrzusza. Mąż pojechał z dzieciakami do teściów a ja gotuję w spokoju obiad i oglądam vlog na yt. Pogoda masakra. Deszcz i słońce!
 
Do góry