reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Veronika bardzo smacznie wygląda, ja ostatnio jakoś nie mam ochoty na makarony ryże kaszę kurde niebwiem, sałatki mogę jeść, a kasz to tylko jaglana w deserze, coś mi się pozmieniało
 
Poranna też mam nadzieję że w końcu skończą się te wizyty bobu nas to czasem wszystko rozłożone i ustalone co do minuty, nawet jedzenie żeby wszędzie zdążyć
Poranna zaraz też zobaczę co to za klocki ;)
Moja od wczoraj bije brawo cały czas bo ja zawsze biłam jak coś zrobiła i teraz patrzy na mnie i bije brawo z uśmiechem takim
Pati ja tak swoją nauczyłam. Robiłam brawo aż załapała. Teraz uczę ją żeby podawała mi zabawki.
 
Kawoszka - my też jedziemy na tydzień i wybieramy się pociągiem :D na szczęście tylko do moich rodziców więc nie potrzebujemy ręczników, środków higienicznych itp. Ostatnio jak byli to też zabrali trochę rzeczy synka. Chcemy przyzwyczajać młodego do pociągu bo pod
koniec maja jedziemy na 5 dni nad morze. Aż 3 godziny jazdy pociągiem. Już współczuję naszym wspolpasazerom.
 
Emol buziaki dla Arturka :* tak myślałam nad tymi oparzeniami paluszków. Zwróć uwagę czy nie wkłada do kontaktu albo czy coś metalowego się nie nagrzewa przez szybę jak świeci słońce. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Zostaje jeszcze kuchenka ale to byś zauważyła. Ja muszę wszystkie kontakty zasłaniać przed Dominikiem. Szufladami też się bawi i wczoraj przycial sobie paluszek. Poza tym namiętnie zjada papier i kartonowe pudełka.muszę mu kupić plastikowe na zabawki:D.
Pati ja chodziłam z Emilką do kardiologa przez kilka lat. Najpierw co kilka miesięcy, a później 1x w roku. Miała jakieś szumy ale z tego wyrosła. Ja,siostra i brat też mieliśmy a teraz siostra z córką też chodzą. Wszystko będzie dobrze:).
Emilka ma jeszcze antybiotyk do niedzieli ale już płuca czyste.wysypka też zniknęła.za to są zaległości w szkole ;).
 
Hejka wam wszystkim! Pisze z kompa z niemiecka klawiaturka,wiec kosmicznie :D
Leon przespal do rana bez pobudki do po 7! Pobawil sie, ja posprzatalam i poszedl spac o 10 i jeszcze spi! Dzis juz go nie poloze i przetrzymam jak wczoraj do 19! Rano zrobilam sobie jajecznice ale jak Leon posmakowal to prawie cala zjadl ;) On tez uwielbia do kontaktow (mamy zabezbieczenia) i kabli!
Jak Julka wroci ze szkoly to wybieramy sie na rowery! Szymon sie smarka i ona tez! Dzis na obiad robie spaghetti ale dla mnie w innej formie ;) Dzis cieplej jak wczoraj,teraz na dlugi weekend pogoda ma byc w kratke! 4 dni wszyscy w domu beda! Chyba zwariuje!
 
reklama
Kawoszka dzięki za informację o zabezpieczeniach.

Kupiliśmy młodemu pierwsze buty. Ma rozmiar 20 i wysokie podbicie. Przydadzą się na komunie mojej chrzesnicy.
Screenshot_20180427-201406.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180427-201406.png
    Screenshot_20180427-201406.png
    283,4 KB · Wyświetleń: 185
Do góry