reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Czeeść! Dawno nie pisałam, ale dzisiaj nadrobilam i wiem co u Was.
U mojej Małej : rośnie bardzo ładnie, jest zdrowa, od chyba dwóch tygodni ma trądzik niemowlęcy, ale wydaje mi się, że już schodzi, ostatnio popołudniami bywa nerwowa, biedna, dzisiaj tak non stop chciała jeść, że aż nie nadazylam z produkcją i dałam mleczko takie gotowe już, w buteleczce, mam kilka awaryjnych. Teraz już śpi. Ostatnio też nie może spać w swoim łóżeczku, tylko chwila i zaczyna się wiercic, więc biorę ją do swojego łóżka, żeby móc na bieżąco uspakajac, żeby się nie budziła. I tak przesypia bez przerwy 3-5 godzin.
Co u mnie: rana po nacięciu się ładnie niby goi, ale jeszcze nie siadam, a to już półtora miesiąca :( do tego cewka mocowania jeszcze piecze po cewnikowaniu, miałam 2 razy robione, a może trzeci raz jeszcze podczas narkozą, nie wiem tego. Niby za zostawienie części łożyska można nawet szpital zaskarżyć. Mimo, że w nocy Córeczka śpi ładnie, to ja od ciąży jestem cały czas niewyspana :( Padło pytanie o wiek:lat 31 :) 8 sierpnia wizytę mam ja u ginekolozki a 9 Malutka u pediatry, zobaczymy co powiedzą :) Mąż mnie dobija... Twierdzi, że jestem leniwa, bo lezalam wczoraj od 16 do 9 rano dzisiaj. A prawda jest taka, że lezalam popołudniu 2 godziny z Małą na piersiach, bo inaczej nie chciała zasnąć, potem ogarnianie siebie, Małej przed spaniem, kolacja itp i byłam potem w łóżku od około północy do 9 z przerwami na karmienie, pieluszki i budzenie się i sprawdzanie czy żyje czy jej przypadkiem nie zgniotlam. Do tego ani razu nie odpoczelam od czasu szpitala :( I jeszcze mnie dobija :(
No, pomarudzilam :) Spokojnej nocy dziewczyny!
 
reklama
Kropka nie jesteś sama!Z facetami wszystkie tu jakieś rewolucje przechodzimy! Kasiek ma racje, że faceci to takie duże dzieci! Foxy u nas ok! Wczoraj mega awantura! Powiedziałam, że spier...jak się nie podoba! Po 2 godz wrócił zaczęło się! Wykrzyczał się najpierw on- ja wysłuchałam ;) a potem ja zaczęłam z siebie wszystko wyrzucać! Co się okazało-zazdrosny o małego! Bo małego jak tylko weznie na ręce to zaczyna płakać a u mnie zaraz spokojny! Wytłumaczyłam mu później spokojnie co ma robić, żeby z nim kontakt nawiazac,bo przecież jego nie ma całymi dniami! A najlepsze na koniec naszej wojny śmialiśmy się sami z siebie ;) Dzisy mały miał 3 bilans od urodzenia. Co się okazało-bioderka w normie ale trzeba 2 pampersy zakładać bądź pieluszke tetrową, żeby miał szeroko nogi rozstawione! Nie jest najgorzej bo w normie ale trzeba to skorygować! I za mies kontrola i przy okazji pierwsze szczepienie! Mówię mojemu, że ma okazje zbliżyć się z małym bo mamy też zastosowanie nosidła! Także Kasiek nie zawsze co mówią położne jest prawdą! Pediatra dziś wydał takie zalecenie ;) oczywiście nie non stop ;) My się z B. poprzytulali idę spać! Mały nad ranem się obudzi bo się cycem nie najadł i dostał flachę! Zawsze jak mam stresa tak jest: ( co namniej raz w tyg ale cóż nie płaczę z tego powodu! Trzymajcie się laseczki i dużo siły! :*
 
Kropkaaa fajnie że się odezwalas:).Mój mały miał trądzik od urodzenia i dopiero teraz mu znika.lekarka powiedziała że to samo schodzi i nie trzeba niczym smarować.wydaje mi się że powinnaś już móc siedzieć ale nie wiem jakie uszkodzenia powstały przy porodzie.zapytaj lekarza na wizycie.życzę wam duuużo zdrówka żebyście szybciutko wróciły do formy :).mężem się nie przejmuj bo faceci mają ograniczone myślenie i nie potrafią nas zrozumieć.mój mąż mówi żebym nic nie robiła tylko spała.jak mały śpi.problem w tym że on nie chce spać :baffled:.trzeba go nosić bo on się chce rozglądać :confused:.czasem śpi we wózku jak go woże albo na spacerze.jak już uda mi się go uśpić chociaż na chwilę to próbuje ogarnąć pranie,prasowanie,sprzątanie i obiad.mąż tego nie rozumie bo jak jestem zmęczona to powinnam spać i tyle.to do dziecka potrzebuje niani i jeszcze panią do sprzątania.no chyba że cudem się sklonuje :o.gdyby mi powiedział że jestem leniwa to chyba bym go kopneła w tyłek.ale ja mam wybuchowy charakter :p:D
 
Veronika_k czasem dobrze pokrzyczec i oczyścić atmosferę ;).ważne żeby wysłuchać drugiej strony i chcieć się dogadać :).dobrze że malutki zdrowy.buziaki od ciotki z neta ;)
 
Wczoraj byłam na wycieczce w Myślenicach.gorąco jak cholera.jak te upały szybko nie przejdą to się wykończe razem z małym. W domu mam 29°:no: a wentylator 24na dobę włączony :o.Foxy wyślij do mnie trochę deszczu jeszcze raz bo się ugotuje8-).

starsza córka mnie dobija.Karmiłam małego a u niej coś się świeci.okazało się że o 2 w nocy gra sobie na telefonie!:errr:mąż nie lepszy.poprosiłam go żeby przyniósł z piwnicy rowerek stacjonarny.powiedział że od razu to zrobi żeby nie zapomnieć i wyrzuci przy okazji śmieci. I co?śmieci wyrzucił a rowerka nie przyniósł bo zapomniał!:oo: Dom wariatów :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Olisiaa jak troszkę odpoczniesz i znajdziesz chwilkę to wrzuć fotkę Twojego cudeńka żeby ciocie zobaczyły malutką.dużo zdrówka.buziaki :-D
 
Witam się z nocnego karmienia :D a właściwie odbijania :D dziś były seksy u mnie [emoji23][emoji23] ale jakoś tak czułam się jak dziewica w dodatku ciagle bałam się żeby zdążył przed czasem żeby wpadki nie było [emoji23][emoji23] ahh ta trauma po porodowa haha w pon. Idę do rodzinnego po tabletki :p będzie mniej strachu ale i tak uważam ze podczas starań seks jest najlepszy :p wtedy każda kobieta błaga o morza spermy haha [emoji23][emoji23] Kasieks przesyłam deszcze i wiatry do Ciebie [emoji8] u mnie jest 10 stopni tylko [emoji33] Veronika i dobrze ze atmosfera się oczyściła i spraw nieporozumień wyjaśniła [emoji8] kropkaaa fajnie ze się odezwałas [emoji8]super ze mała rośnie zdrowo [emoji7] mnie do dziś piecze po cewniku i czasem mam wrażenie ze tak jakby ciągnie . Mężem się nie przejmuj faceci to maja jakieś głupie myślenie ... Mój tez dziś miał się zająć małym a ja pospać trochę ale nie wyszło bo co chwile kur... przylazil z nim i pytał o coś ... wiec wstałam bo bezsens było spać , później pakowałam kartony na przeprowadzkę oczywiście z małym w bujaczku bo kochany mąż sprzątał na dole jak później sie okazało wytarł stół i poprawił krzesła ... aż mi cycki opadły jak ujrzałam efekt jego godzinnego działania a uwierzcie ze tak się kręcił ze myślałam ze będzie błysk na dole a tu proszę niespodzianka ..[emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasieks No to niezła agentka z Twojej córki a mąż tez dał popis sklerozy jak nic ... dobrze ze chociaż śmieci wyrzucił [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki za deszcz :biggrin2:.wczoraj trochę pokropiło i udało mi się obniżyć temperature w mieszkaniu do 25°:-D.może dziś jeszcze trochę spadnie bo od środy znów będzie gorąco 8-).chociaż te 2 dni odetchniemy z małym:).

Rowerek nadal w piwnicy:oo:.znowu zapomniał go przynieść.jak go dopadnie demencja to ja pewnie nie zauważe różnicy ;):D. I tak muszę mu o wszystkim przypominać jak dziecku.nie wspominając o tym że nigdy nie wie gdzie położył klucze i dokumenty.bardzo często ich szuka:eek:.

Muszę dziś poprać i popracować trochę.mały wczoraj trochę marudził a wieczorem dał koncert.może dziś będzie łaskawszy ;).

miłego dnia dziewczyny :)
 
reklama
Hej dziewczyny! U mnie dziś 37 w cieniu! O matko zapomniałam co to upał :) U nas póki co spokojnie. Mały nie płacze u B. Całą sobotę i niedzielę spędził z nim. Pranie,prasowanie, sprzątanie póki co ogarniam jak i przed pojawieniem się małego. Mały przed wczoraj miał mega kolkę :( odstawiłam wit.D,wczoraj jeszcze była ale już słabsza a dziś nie było. Spróbuję ja brać i dostanie w moim mleczku. A B. oznajmił mi w sobotę, że jak córa będzie miała jesienne wakacje to jedziemy do Pl na urlop bo on nie był i chce pojechać ;) ale się ucieszyłam. Starszy syn miał wczoraj cały dzień gorączkę i marudził ale dziś już wszystko ok. Mój mały po ostatnim wieczornym cycu potrafi 6-7 godz przespać! Także u mnie nocki to bajka. W dzień też przerwy do 4 godzin. Dziewczyny mój B. też ma demenecje-sam tak mówi. Potrafi coś do mnie mówić i się zatrzymać w środku rozmowy,patrzy i mówi, że nie wie co chciał powiedzieć ;D
 
Do góry