reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Dziewczyny mam pytanie.kochalyscie się już po porodzie? Mąż ciągle się pyta kiedy więc mu odpowiadam że za 5 minut ;).chwilowo nie mamy możliwości ze względu na rodziców ale oni wyjeżdżają jutro wieczorem.trochę się tym stresuję bo wczoraj czytałam na forum że mąż jednej z kobiet bardzo skrytykował wygląd jej krocza po drugim porodzie:oo2:.u mnie po pierwszym wszystko było super ale teraz urodziłam duże dziecko i martwię się że mogło się wszystko rozjechac :baffled:
 
reklama
Pewnie ze tak :p ja tylko zapytałam tak z ciekawości :D . Co u was ? Ja dziś byłam oglądać dom socjalny dostaliśmy ,2sypialnie ,salon , kuchnia łazienka ogród z przodu i z tylu No bajka [emoji7][emoji7][emoji7] tylko przeprowadzka mnie przeraża ... bo mały taki marudny ostatnio


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dasz radę :).wszystko wydaje się trudne z dzieckiem a jak stoimy przed faktem to wszystko jest ok.jak za dużo się nad czymś zastanawiamy to wyolbrzymiamy problemy.a jak przychodzi co do czego to radzimy sobie świetnie.będzie dobrze:)
 
Kasieks ja nie używałam od maja xD jakaś aseksualna jestem nie wiem czemu tzn w głowie mam różne wizje ale jak przychodzi wieczór to marze o spokoju i padam na twarz ... mój tz dzielnie to znosi No chyba ze ma romans [emoji23][emoji23][emoji23] albo ręczny hahaha kurde ale mój mały zrobił się marudny [emoji33] po jedzeniu mega płacz nie wiem czy to wina mleka czy tak poprostu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochane moje 2.08 na świat przyszła Ania mająca 3900g i 55 cm
O 17.00 na porodówce wylądowałam a o 19.40 byłam po wszystkim

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow expres :D gratulacje taka sama waga jak mój Alex [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️ zdrówka dla was !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasieks ja nie używałam od maja xD jakaś aseksualna jestem nie wiem czemu tzn w głowie mam różne wizje ale jak przychodzi wieczór to marze o spokoju i padam na twarz ... mój tz dzielnie to znosi No chyba ze ma romans [emoji23][emoji23][emoji23] albo ręczny hahaha kurde ale mój mały zrobił się marudny [emoji33] po jedzeniu mega płacz nie wiem czy to wina mleka czy tak poprostu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ha ha ha:biggrin2:. Mój chyba romansu nie ma skoro się dopomina;).przerwa mniej więcej jak u ciebie.potrzymam go chyba do weekendu i powiem że jak chce coś działać to musi później wstawać w nocy do małego bo nie mam tyle siły żeby odpuszczać czas na sen;).w ciągu tygodnia ja wstaję bo on chodzi do pracy i musi się wyspać
 
No to dokładnie jak u nas :p szkoda czasu na seks ha ha No bo później facet idzie sobie błogo spać zadowolony i spełniony a my musimy wciaz czuwać nad maleństwami [emoji23][emoji23] także ten mi wizja orgazmu zburza cały rytm nocy [emoji23][emoji23][emoji23]. Kurde mój mały nie dojada swojej porcji jęczy i pręży się przy butli [emoji33] to przez kolki? Może mleko nie takie ...sama nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja już jestem dawno po pierwszym razie ;) pisałam już w którymś poście ;) Połóg miałam 3 tyg i mój jak się tylko dowiedział, że po to od razu działał ;) Ale przez te 3 tyg to chodził jak piesek ;) Ciągle się przytulał i był milusi :) a ja po kątach się śmiałam ;) Tyle, że tym razem mały żadnej szkody nie narobil. Przy pierwszym porodzie byłam nacina,przy drugim pękło samo a teraz nic ;) wszystko sprawnie i elegancko się zagoiło :)
 
Do góry