reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

Mój ciagle gubi kartę z bankomatu [emoji33] jak dzwoni do banku pewnie se myślą " Boże znów on dzwoni " haha . U mnie mało czasu na wszystko ciagle pakowanie i inne pierdoly , jutro idziemy wymierzyć podłogi bo chce sobie zrobić ładne :p tzn ja nie haha ja będę tylko nadzorować ;p Veronika biedny maluszek :( mój ma problem jakiś nie wiem może z brzuszkiem ...dziś była u nas lekarka i powiedziała ze kolki to napewno nie są , bo serio dziwne jest to ze np.prezy się przy rannym karmieniu i nie umie się wypierdziec ogólnie widzę jak cierpi ale nie płacze tylko się wygina . Ona powiedziała ze może to refluks jest albo boli go brzuszek i ze to minie a mi naprawdę serce pęka jak widzę jego cierpienie i w dodatku on nawet nie płacze tylko tak jęczy sobie i pręży sie czasem kaszle . Masakra niech to minie bo oszaleje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Najgorsze jest to, że nasze maluszki nie potrafią powiedzieć co im dolega :(
Byłam dzisiaj u ginekolożki. Ładnie mi się tam goi ale jakoś dziwnie powoli, może przez to, że organizm taki osłabiony. Nie wiem, nie znam się. Ale jak mnie nadała, to bolało bardzo :( Chociaż ona bardzo jest delikatna. Jak mi się końcówki szwów nie rozpuszczą w ciągu miesiąca, to mam do niej przyjść i mi je ściągnie.
Jutro z Małą do lekarza na bilans U3, mam stresa trochę, że nie ogarnę tematu :D
Wczoraj byliśmy nad jeziorem, Mała w ogóle nie spała wbrew moim przewidywaniom, a dzisiaj spokojniutka i śpioszek, chyba lubi deszczową pogodę :)
Mój mąż też ciągle gubi kartę bankomatową i w ogóle kładzie rzeczy w dziwne miejsca. I jeszcze wyrzuca potrzebne dokumenty itp :p
 
Najgorsze jest to, że nasze maluszki nie potrafią powiedzieć co im dolega :(
Byłam dzisiaj u ginekolożki. Ładnie mi się tam goi ale jakoś dziwnie powoli, może przez to, że organizm taki osłabiony. Nie wiem, nie znam się. Ale jak mnie nadała, to bolało bardzo :( Chociaż ona bardzo jest delikatna. Jak mi się końcówki szwów nie rozpuszczą w ciągu miesiąca, to mam do niej przyjść i mi je ściągnie.
Jutro z Małą do lekarza na bilans U3, mam stresa trochę, że nie ogarnę tematu :D
Wczoraj byliśmy nad jeziorem, Mała w ogóle nie spała wbrew moim przewidywaniom, a dzisiaj spokojniutka i śpioszek, chyba lubi deszczową pogodę :)
Mój mąż też ciągle gubi kartę bankomatową i w ogóle kładzie rzeczy w dziwne miejsca. I jeszcze wyrzuca potrzebne dokumenty itp :p
 
My już po U3. Ogarniesz temat. Mała będzie miała Usg bioderek. Szczepionka dopiero w 8 tygodniu. Ja mam jutro termin do dermatologa a w poniedziałek do ginekolożki. Mi już pogoiło dawno ;)
 
Veronika oj biedny ten maluszek :( mój właśnie się usral aż po szyje ...musiałam body przeciąć nożyczkami żeby je ściągnąć bo i z przodu kupa i na plecach i musiałabym mu buzie wymazać ...masakra hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Foxy ale na szczescie nie trwa dlugo. Parę minut i przechodzi. Nie raz jest późnym po poludniem a nie raz wieczorem
Ale zawsze lekka ;)
 
Mój nie bardzo śpi w dzień.godzina usypiania na 15 minut snu.masakra bo nic nie można zrobić.wszystko w biegu :o.wieczorem co drugi dzień kolki a w nocy śpi po 4 godziny i ok. 6 rano pobudka i tak do wieczora.jest to dosyć meczace:unsure:.starsza córka też nie spała.wyspie się chyba dopiero jak mały zacznie dłużej spać w nocy bo na drzemkę w ciągu dnia się nie zapowiada :no2:.
Temperatura dziś była ok. bo 24°ale od jutra do końca tygodnia 30 do 36.będzie gorąco 8-)
 
reklama
Do góry