reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

No a tak wgl Kawoszka założyłaś nowy wątek bo sie tak ugadalim. Napisałaś,że zapraszasz te,które na czerwcowych były..doszły i nowe i co? Jakoś nie mamy z tym problemu co nie? Im nas więcej tym lepiej. Jedna drugą wspiera

Wiesz co im nas więcej tym weselej. A ta co tak namotała to jest u mnie w ignorowanych. Aj te baby czasem takie głupie są. Po co się taj kłucić. Teraz mamy czas to piszemy a kto wie jak będzie za miesiąc lub dwa.
Piszcie co chcecie i poruszajcie tematy jakie chcecie. ;)
 
reklama
Wiesz co im nas więcej tym weselej. A ta co tak namotała to jest u mnie w ignorowanych. Aj te baby czasem takie głupie są. Po co się taj kłucić. Teraz mamy czas to piszemy a kto wie jak będzie za miesiąc lub dwa.
Piszcie co chcecie i poruszajcie tematy jakie chcecie. ;)
No jak porodzimy to nie będzie tyle czasu
 
Ja jutro wizytuje I ciekawe jak 10 dni do terminu mysliscie ze karze jeszcze przyjsc na jakas wizyte?? Jakos mam wrazenie ze zdziera ze mnie:( cala ciaze wizyty najlepiej co 2 tygodnie gdzie nic sie nie dzialo;(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jutro wizytuje I ciekawe jak 10 dni do terminu mysliscie ze karze jeszcze przyjsc na jakas wizyte?? Jakos mam wrazenie ze zdziera ze mnie:( cala ciaze wizyty najlepiej co 2 tygodnie gdzie nic sie nie dzialo;(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie mój wystawił L4 do daty terminu i kazał się umówić w szpitalu na ktg.niestety nie ma już miejsc i mam przyjechać na izbę w 40 tygodniu.do lekarza juz nie muszę chodzić
 
Ja jutro wizytuje I ciekawe jak 10 dni do terminu mysliscie ze karze jeszcze przyjsc na jakas wizyte?? Jakos mam wrazenie ze zdziera ze mnie:( cala ciaze wizyty najlepiej co 2 tygodnie gdzie nic sie nie dzialo;(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja całą ciążę chodziłam do Luxmedu do Lublina. Tam jeszcze przed ciążą znalazłam lekarza. Co wizytę 100, badania prenatalne bezpłatne i dwa usg. Potem usg 3d 200 i ostatnie 130. Ale nie żałuję. Mam ten Plus że mój lekarz nie naciąga mnie na kasę. U mnie nie ma dobrych lekarzy. Wiem że kobiety chodzą ale już kiedyś pisałam gronkowce i brak odpowiedniego sprzętu to jest i mnie w szpitalu. Dlatego wybrałam Lublin. Ojciec miał nowotwór i teściową też. I u mnie szpital ich olał. A pomogli w Lublinie.
 
Ja jestem z Krakowa i mam fajny szpital (3 stopień referencyjnosci na neonatologii)ale drugi koniec miasta i oblężenie ogromne
 
Ja jestem z Krakowa i mam fajny szpital (3 stopień referencyjnosci na neonatologii)ale drugi koniec miasta i oblężenie ogromne
To tak jak ja też 3 stopień. Tylko mam ok 60 km do Lublina ale damy radę. Mój mąż to już trasę ma obcykaną. :wink:
Ja ma zwolnienie do 26 czyli tydzień jakbym przenosiła. Mam się umówić w poniedziałek 19-tego ale zadzwonię w najbliższy poniedziałek bo nie wiem jak z miejscami jak nie to idę na izbę. A i mam krew i mocz ostatni raz zrobić.
 
Mnie powiedział że gdybym czasem przynosiła to żeby podejść po L4 do internisty albo już na macierzyński. Wybiorę drugą opcję bo nie będę siedziała w przychodni z tymi wszystkimi syfami chorobowymi w powietrzu.wolę nie ryzykować :no2:
 
Krew i moczu miałam ostatni raz w ten wtorek i tylko czekać. Córka zobaczyła że pozamykalam walizki do szpitala i zaczęła panikować że już rodze:-D
 
reklama
Ja jutro wizytuje I ciekawe jak 10 dni do terminu mysliscie ze karze jeszcze przyjsc na jakas wizyte?? Jakos mam wrazenie ze zdziera ze mnie:( cala ciaze wizyty najlepiej co 2 tygodnie gdzie nic sie nie dzialo;(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie powinnaś już mieć wizyty! Ta jutro ostatnia powinna być! Ja mieszkam w Niemczech do 8 miesiąca chodziłam co miesiąc,po 8 co 2 tygodnie! Wszystkie badania jak i wizyty płaciła ubezpieczalnia,ja jedynie ostatnio 15e za badanie na paciorkowca
 
Do góry