reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Dobry,dobry! Ja też poszłam wczoraj spać ok 1 i przebudziłam się o 5 na siusiu
Mój mały zakatarzony i marudzi od samego rańca
 
U Was też tak gorąco. Co za dzień nie dałam rady wyjść po zakupy wieczorem podskoczymy z mężem. A tak spaliśmy do teraz po śniadaniu. Mój mąż stwierdził że my to rodzina śpiochów jesteśmy. On lubi spać ja lubię spać i kot lubi spać pasuje żeby mała śpiochem była :)

Jak mija dzień jakieś dolegliwości.
U mnie cisza spokój ale już tak mi jest ciężko.
 
No hej! Ja chyba zaraz wyjde z siebie!! Mąż jeszcze w przychodni,córa na basenie,wróci wieczorem. A mnie jak zwykle brzuch zaczął boleć tyle,że coś mocniej! Mówię do młodego,że ma iść się bawić do swojego pokoju! I też tak zrobił! Okno uchylone więc stwierdził,że co da radę to wyrzuci na ulice! Syf nie samowity! Okno zapchane puzlami,że nie idzie otworzyć! Czekam na chłopa będzie okno otwierał! A ten gnojek mały jeszcze ma radochę!!!!
 
Ja właśnie wróciłam.byłam w aptece i lidlu bo lodówka pusta:confused:.u mnie raczej chłodno i będzie padać. Tak się nachodzilam że dostałam skurczy ale pewnie przejdą bo są nieregularne.małemu zapowiedziałam ze jak chce wyjść to po obiedzie bo wcześniej nigdzie nie jadę.pewnie się znów obrazi:D
 
Sluchajcie dzis w nocy rozbolala mnie glowa a dawno juz mnie nie bolala. Teraz dopiero mi przeszlo po paracetamolu jednak mam podwyzszone cisnienie caly czas ok 140/90. Wczesniej nie mialam takich skokow... Dodam ze u mnie 37t+2dni. Co robić?? Bo juz panikuje troche
 
Wiesz co my mamy swoją kamienicę i na dole są sklepy a na piętrze mieszkania. I to wszystko jest w poddaszu. W zimie jest ok ale latem upały. Zobaczymy jak będzie w tym roku ale za rok to montujemy klimatyzację.
Ja mojego zagonilam do sprzątania. Sama nie daje rady a ten to już się chciał wymagać.
Lecę dalej sprzątać i biorę się za obiad.

Na razie :)
 
Sluchajcie dzis w nocy rozbolala mnie glowa a dawno juz mnie nie bolala. Teraz dopiero mi przeszlo po paracetamolu jednak mam podwyzszone cisnienie caly czas ok 140/90. Wczesniej nie mialam takich skokow... Dodam ze u mnie 37t+2dni. Co robić?? Bo juz panikuje troche
Nie panikuj! Wrzuć na luz! Ja w zeszłym tyg miałam takie skurcze,że już wszystko było gotowe do ruszenia w drogę! Nawet do szpitala dzwoniłam! Kazali odczekać godz i faktycznie przeszło
 
reklama
Sluchajcie dzis w nocy rozbolala mnie glowa a dawno juz mnie nie bolala. Teraz dopiero mi przeszlo po paracetamolu jednak mam podwyzszone cisnienie caly czas ok 140/90. Wczesniej nie mialam takich skokow... Dodam ze u mnie 37t+2dni. Co robić?? Bo juz panikuje troche
Czekaj może prysznic weź. Przy wysokim ciśnieniu powinno pomóc. A na ból głowy to racja paracetamol. Pewnie głowa bolała Ciebie z ciśnienia.
Ja takie duże bóle głowy to miałam na początku ciąży a teraz o dziwo nie. A mam zapalenie nerwu trojdzielnego twarzy a to boli tak że można sobie głowę młotkiem rozwalić.
 
Do góry