reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Ale mam wieczór. Wszyscy już się nie mogą doczekać. Najpierw zadzwoniła szwagierka gadałyśmy godzinę. A teraz z teściową aż półtorej godziny.;)
 
reklama
Witam Nowe mamuśki :rolleyes:
Mój mąż urodził się w 7 miesiącu ciąży. Ważył 1500g teraz fakt to chudzina ale ma 1.80 wzrostu. Lekarz pisał pracę doktorską o nim. Dbajcie o siebie, tym bardziej że upały mogą przyspieszyć poród.

U mnie to jest 1 ciąża. I coś mi się wydaje że jestem najstarszą z Was. .rocznik 81 :hmm:
Fajnie,że nam doszły nowe co nie?
 
Do mnie też ciągle dzwonią i piszą czy już. Coraz bardziej mnie to drażni bo w kółko powtarzam że jak urodze to poinformuje:mad:
 
Ej dziewuchy mnie też to drażni. Np jak codziennie idę do przedszkola i widzą a mimo to pytają jeszcze nie urodziłaś? Aż mnie krew zalewa!!
 
No a tak wgl Kawoszka założyłaś nowy wątek bo sie tak ugadalim. Napisałaś,że zapraszasz te,które na czerwcowych były..doszły i nowe i co? Jakoś nie mamy z tym problemu co nie? Im nas więcej tym lepiej. Jedna drugą wspiera
 
Między moimi będzie 11 lat różnicy :).podobno powinno być dużo śluzu przed porodem.u mnie częściowo w poprzednią środę odszedł czop i na razie cisza.od wczoraj trochę się zwiększyła ilość ale nie za dużo
A ja mam co 4 lata. Całą trójkę Jedna dziewczynka i dwóch chłopaków.
 
reklama
Do góry