reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

Ej ale jaja! Dopiero się skapłam,że mój piwkuje! Mówi do mnie,że jakby się zaczęło to musimy taksówka albo on odbierze poród w domu! Lepiej,żeby nic się nie zaczęło !
 
reklama
Ha ha:-D moja się cieszy z brata ale siostrę tez by chciała. Powiedziałam o tym mężowi a on na to że możemy się postarać o jeszcze jedno.stwierdziłam że chyba oszalał bo jeszcze tego nie urodziłam :-D
Haha..moja jak powiedziała nam,że oni będą mieli siostrę i po bracie a ona tylko braci i chce też siostrę to mąż w sumie też stwierdził,że czemu nie? Ale śmieje się do mnie,ż pewnie ja już nie będę chciała. A córkę i syna mam z pierwszego małżeństwa
 
To próbuj żeby było parzyscie ;);) ja chciałam teraz bliźniaki żeby machnąc od razu dwójkę ale nie wyszlo;) może lepiej bo z jednym mam ogromny brzuch i ledwo chodze:D
 
reklama
Do góry