reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Szyjkd skróciła się drastycznie w kwietniu. 3 tygodnie temu gdy byłam w szpitalu na sterydach lekarka powiedziała: nie znam dnia ani godziny, i mam cieszyć się każdym minionym dniem. W 22 tygodniu przy szyjce 1cm mówili że szansę marne na donoszenie. Ale trzymam się choć już czasami ledwo daje radę. Ale jeśli nie pasuje tutaj to się usunę
 
Ostatnia edycja:
Dlaczego masz się usuwac? Kawoszka założyła forum dla wakacyjnych mam więc tak czy inaczej się załapujesz ;)
 
W szpitalu byłam już 6 razy. dopiero co wyszłam
Ja byłam w szpitalu 2 tygodnie -35 i 36 tydzień.teraz mam leżeć w domu i się odstresowywac od szpitala jak to określił lekarz:).na pewno dasz radę.mnie juz nie chcieli nic zakładać bo za późno.dostałam luteine i leki rozkurczowe.leżenie dużo daje.odpoczywaj jak najwięcej i będzie dobrze ;)
 
Szyjkd skróciła się drastycznie w kwietniu. 3 tygodnie temu gdy byłam w szpitalu na sterydach lekarka powiedziała: nie znam dnia ani godziny, i mam cieszyć się każdym minionym dniem. W 22 tygodniu przy szyjce 1cm mówili że szansę marne na donoszenie. Ale trzymam się choć już czasami ledwo daje radę. Ale jeśli nie pasuje tutaj to się usunę

Przestań to forum jest po to żeby się wygadać. :D
 
Witam sie dzis ponownie. Ja wlasnie dzis zauwazylam obfity sluz az przez myśl mi przeszlo czy to nie wody bo takie uczucie mokrosci wrecz ale teraz leze I nic wiec chyba duuzo sluzu;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Nowe mamuśki :rolleyes:
Mój mąż urodził się w 7 miesiącu ciąży. Ważył 1500g teraz fakt to chudzina ale ma 1.80 wzrostu. Lekarz pisał pracę doktorską o nim. Dbajcie o siebie, tym bardziej że upały mogą przyspieszyć poród.

U mnie to jest 1 ciąża. I coś mi się wydaje że jestem najstarszą z Was. .rocznik 81 :hmm:
 
Ja będę mieć drugą córeczkę, 10,5 roku różnicy. Od pewnego czasu mam duzo śluzu, przy kazdej wizycie w toalecie, bardzo dużo. Czy ktoraś tez tak ma?
No ja tak mam! Położna powiedziała mi,ze czop mi odchodzi,faktycznie pare razy sporą ilość galaretki miałam na wkładce. Dziś chyba najwięcej! A tak przy każdej wizycie w toalecie widzę,że śluzu jest więcej! Dziś czuję się nie swojo "mokra". Aż mnie to drażni troszkę!
 
reklama
Witam Nowe mamuśki :rolleyes:
Mój mąż urodził się w 7 miesiącu ciąży. Ważył 1500g teraz fakt to chudzina ale ma 1.80. Lekarz pisał pracę doktorską o nim. Dbajcie o siebie, tym bardziej że upały mogą przyspieszyć poród.

I mnie to jest 1 ciąża. I coś mi się wydaje że jestem najstarszą z Was. .rocznik 81 :hmm:
Chyba nie bo ja też 81:D
 
Do góry