reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Się nie śmiej! Bo mój prowadzi terapie zajęciowe i psychoterapie! Czasami jak wróci to masakra jakaś! Powiedział mi przecież,że sama sb blokuje poród bo bardzo nie chcę już być w ciąży! Ale on sam nie lepszy bo ciągle gada,ze już mógłby wyjść!
Nie da się nie myśleć o porodzie jak termin tak blisko.samo jakoś chodzi po głowie a lekarz tylko w kółko żeby się rozluźnić. Łatwo mu mówić bo to nie on będzie rodził
 
reklama
Ja przed pierwszym porodem nie miałam żadnych symptomów.po prostu odeszły mi wody ale chluslo jak na filmie.byłam w szoku a skurcze dostałam dopiero w szpitalu.teraz chyba pół internetu przeczytałam bo jak się zaczęły różne objawy to nie wiedziałam o co chodzi hi hi:-D
 
Ja będę mieć drugą córeczkę, 10,5 roku różnicy. Od pewnego czasu mam duzo śluzu, przy kazdej wizycie w toalecie, bardzo dużo. Czy ktoraś tez tak ma?
 
Ja będę mieć drugą córeczkę, 10,5 roku różnicy. Od pewnego czasu mam duzo śluzu, przy kazdej wizycie w toalecie, bardzo dużo. Czy ktoraś tez tak ma?
Między moimi będzie 11 lat różnicy :).podobno powinno być dużo śluzu przed porodem.u mnie częściowo w poprzednią środę odszedł czop i na razie cisza.od wczoraj trochę się zwiększyła ilość ale nie za dużo
 
Między moimi będzie 11 lat różnicy :).podobno powinno być dużo śluzu przed porodem.u mnie częściowo w poprzednią środę odszedł czop i na razie cisza.od wczoraj trochę się zwiększyła ilość ale nie za dużo
Opisz mi prosze jak wygladał ten czop, bo moj 10 lat temu odpadł niewiem kiedy, bo przebili mi pecherz i wody poszly, do tego oksytocyna, bole krzyzowe i zero zrozumienia od strony personelu- poprostu mialam skonczone 19 lat i dla pań położnych cierp ciało coś chciało gówniaro
 
Opisz mi prosze jak wygladał ten czop, bo moj 10 lat temu odpadł niewiem kiedy, bo przebili mi pecherz i wody poszly, do tego oksytocyna, bole krzyzowe i zero zrozumienia od strony personelu- poprostu mialam skonczone 19 lat i dla pań położnych cierp ciało coś chciało gówniaro
Czop to taki glut trochę galaretowaty.jest trochę bardziej zbity niż sluz.może być przezroczysty lub zoltawy.czasem jest podbarwiony krwią (takie paseczki krwi lub brązowe plamienia -ja takie mialam).może odejść na kilka tygodni przed porodem a czasem dopiero w trakcie porodu.jeśli odchodzi i masz w miarę regularnie skurcze to lepiej jechać do szpitala żeby sprawdzili.jeśli tylko odchodzi to masz jeszcze czas:)
 
reklama
Do góry