reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Chłopiec :biggrin2:. Z jednej strony dobrze że poród na dniach ale z drugiej strony nigdzie daleko nie mogę się ruszyć a taka piękna pogoda:( 2 tygodnie byłam na patologii ciąży na podtrzymaniu.teraz mówię że mały się obraził i nie wyjdzie tak szybko tylko będzie mnie straszył :baffled:

Sprubuj przyśpieszyć sobie poród! Seksik,spacerki! Ruch to najlepszy wywoływacz! My też się śmiejemy,że nas się obraził i nie chce wyleźć bo do końca maja cały czas było gadane,żeby jeszcze siedział!
 
reklama
:) Na spacerki chodzę ale niedługie bo w zaleceniach mam leżeć a na seks mam zakaz całkowity ze względu na rozwarcie :szok:
 
:) Na spacerki chodzę ale niedługie bo w zaleceniach mam leżeć a na seks mam zakaz całkowity ze względu na rozwarcie :szok:
To przerąbane masz! Czyli,że faktycznie poród na dniach! Mi czop odchodzi,w środę kontrola! U mnie 2 nocki już były z pełnią i nic Okna pomyte,chałupa wysprzątana! I nic! Kompletnie na mnie nic nie działa,mały nie chce mieszkanka opuścić!
 
Też bym coś posprzatala a nic mi nie wolno grrr:wściekła/y:.w pierwszej ciąży było super.do 8 miesiąca pracowałam a teraz się śpiewak jakaś babcia:no2:. Boję się trochę tego porodu bo jak coś boli to przypomina mi się poprzedni.może podświadomie blokuje:confused:.a u Ciebie będzie który bo nie możesz się doczekać ;)
 
Też bym coś posprzatala a nic mi nie wolno grrr:wściekła/y:.w pierwszej ciąży było super.do 8 miesiąca pracowałam a teraz się śpiewak jakaś babcia:no2:. Boję się trochę tego porodu bo jak coś boli to przypomina mi się poprzedni.może podświadomie blokuje:confused:.a u Ciebie będzie który bo nie możesz się doczekać ;)
3 już Faktycznie możesz go blokować podświadomościa strachu!
 
Wiecie co dziewczyny? Ja mam dziś bajkę! Młody do 16 był w przedszkolu,młoda od po poludnia u koleżanki i się okazało,że tam śpi Zafundowałam sobie z synkiem spacerek 2 kilometrowy i po 19 padł Czekam tylko na chłopa,dziś wróci później bo zakupy ale póki co się relaksuję! Zaraz idę jak zwykle pod bardzo ciepły prysznic! Mały w brzuchu cuda wyczynia! Ciasno mu już ale nie wyłazi
 
Chyba potrzebuje psychiatry a nie ginekologa hi hi:-D
Się nie śmiej! Bo mój prowadzi terapie zajęciowe i psychoterapie! Czasami jak wróci to masakra jakaś! Powiedział mi przecież,że sama sb blokuje poród bo bardzo nie chcę już być w ciąży! Ale on sam nie lepszy bo ciągle gada,ze już mógłby wyjść!
 
reklama
Hej ja mam termin na 16 sierpnia, ale grozi mi poród przedwczesny (założony szew okrężny, skurcze i mało co szyjki z rozwarciem) pozdrawiam ☺☺
 
Do góry