reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

Ja mam 30 lat
U mnie mega upały, a jutro ponoć ma być kumulacja upalow

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny to ja mam bajkę ;) Od soboty 26st,w niedzielę wietrznie było ale nie aż tak tragicznie,wczoraj duszno i w nocy burza. Dziś ma być też 26 ale jest pochmurno i popaduje, dziś też mają być burze. Jak ja się cieszę, że nie są takie mocne jak w Pl. U nas upaly byly w czerwcu ( w końcówce ciąży i poród) Nasze województwo było najgoręce w całych De. Ja miałam dziś bajkę- jak mały najadł się ok 21 to pospał aż do 4! Teraz też śpi. Ja już ogarnęłam chałupę i leżę ze starszym synkiem we wyrku,a córa wróci po południu. Ciekawe czy wyjdziemy dziś na spacerek. Foxy nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z wyciąganiem z gondoli,ja małego nie raz w nosidełku do noszenia mam albo w nosidełku samochodowym(wózek 3w1). I wyciagam go też nie raz i biorę na ręce. A jakie wasze dzieciaczki już duże? Mój w miesiąc od wagi 3150 doszedł do 4.7 kg ;) aż położna w szoku.
 
No bo mi gadają wszyscy ze mam małego nie wyciągać ,w nosidle nie nosić itd i już sama nie wiem... wiem może to głupie pytanie ale jestem zmieszana [emoji33] mój wazy już 5700[emoji15][emoji23] mam co nosić [emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Maluszki dopóki same nie siedzą powinny być w pozycji leżącej. Pionowo tylko tyle co do odbicia po karmieniu.nosidełka są nie wskazane.chodzi o kręgosłup i późniejsze wady postawy.ostatnio czytałam o tym artykuł i położna też mi zwróciła uwagę jak podczas wizyty trzymałam go na rękach.u mnie nie ma na to szans.w domu mały jest w gondoli lub na łóżku ale jak gdzieś jedziemy to w foteliku.poza tym mały uspokaja się tylko na rękach a to trochę trwa zanim zaśnie.a wogole to jaka matka nie bierze swojego dziecka na ręce.
 
Mój ma 6 i pół tygodnia.dawno nie był ważony. Wyjściowa waga 4,550a teraz to chyba z 6kg;).jak będę na szczepieniach to go zważą to napiszę.napewno jest dużym chłopczykiem:)
 
U mnie dziś w cieniu 38°.masakra :o.pojechałam z małym do centrum miasta do parku na spacer żeby było dużo cienia.wzięłam mu wodę do picia i było nawet ok ale jestem wykończona a mały śpi.teraz mąż wziął córkę nad wodę ale z małym dzieckiem nie da rady w taki upał więc zostałam w domu.jutro chyba nigdzie nie wychodzę:cool2:.jak w taką pogodę spacerować z dzieckiem.chyba o 21 ale wtedy mały daje koncert więc też odpada8-)
 
Każdy robi po swojemu. Ja mam usztywniany i nawet w nim nie drgnie. A jak położy się 5 tygodniowe dziecko na brzuchu i unosi wysoko głowę to też mówią, że nie wskazane?
 
reklama
Pewnie ze tak :p ja tylko zapytałam tak z ciekawości :D . Co u was ? Ja dziś byłam oglądać dom socjalny dostaliśmy ,2sypialnie ,salon , kuchnia łazienka ogród z przodu i z tylu No bajka [emoji7][emoji7][emoji7] tylko przeprowadzka mnie przeraża ... bo mały taki marudny ostatnio


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry