reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Hej dziewczyny nadrobiłam was! Mój mi pomaga,nie narzekam. W nocy nie daję mu wstawać bo nie porozumialby się z pacjentami ;) Oczywiście został też ochrzczony małego siusiami :) Mi bardzo też pomaga moja 8 latka ;) nie uwierzyły byście jak go przebiera,rozbiera,podnosi z pozycji leżącej! Jak ją nagrałam to wszyscy w szoku! A co do połogu to już dawno po :) Trwał 3 tygodnie i zaraz potem pierwszy poporodowy raz ;) Tylko, że bez niczego i jak zapylił to mu powiedziałam, że już nie ma jaj!!! I żyję w strachu bo przy karmieniu z cyca nie wiadomo kiedy pojawi się okres. Póki co ogarniam wszystko: sprzatanie,gotowanie,pranie,prasowanie!ufff nie narzekam mały spokojny, ma tylko odjazdy jak go boli brzuszek! Olisia butelek mam 2 duże z aventa i 2 małe (kupiłam w zestawie antykolkowe) jedna mała z drogeri w prezencie i jedna mała przy odciagaczu też antykolkowe aventa. Ale nie używam póki co. Jak go boli brzuszek podaje sab simplex. A mamą podającym modyfikowane polecam lefax w tabletkach do cyckania ;) Troszkę tabletki wkruszyć do przygotowanego mleczka i piana zniknie,co wiąże się również z tym, że nie będzie bolał brzuszek ;) Mój tak zrobił i poskutkowało.
 
reklama
Jutro rano przed 8.00 mam się zgłosić do szpitala.
Jak będę wiedziała coś więcej dam wam znać
Trzymajcie kciuki bo chyba w środę będę rodzić, oby bezboleśnie bo nie wyobrażam sobie rodzić w tym upale

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisiaa kciuki ! I czekamy oczywiście na fotkę maluszka [emoji8][emoji7][emoji7] No i powodzenia żeby nic nie bolało i poszło szybko [emoji256][emoji257][emoji255][emoji254][emoji259][emoji253][emoji272][emoji258] dawaj znać na bierząco w miarę możliwości ! :* dziewczyny po ile macie lat ?:D ja mam 26


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Olisiaa kciuki ! I czekamy oczywiście na fotkę maluszka [emoji8][emoji7][emoji7] No i powodzenia żeby nic nie bolało i poszło szybko [emoji256][emoji257][emoji255][emoji254][emoji259][emoji253][emoji272][emoji258] dawaj znać na bierząco w miarę możliwości ! :* dziewczyny po ile macie lat ?:D ja mam 26


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
24 ;)
 
Foxy_mama nie wiem co Ci poradzić ze szwami.mnie tylko powiedzieli że gdyby bardziej bolało lub pojawiła się gorączka to do szpitala.poza tym nic więcej.położna raz mnie oglądała na wizycie domowej ale wtedy wszystko było ok.musisz chyba dopytac lekarza na co zwrócić uwagę
 
U mnie mały wczoraj grzeczniutki ale dzisiaj dał czadu.pewnie przez ten upał. Było 33°w cieniu a w domu 28.masakra.nawet nie ma jak wyjść z małym na spacer. Obowiązuje 3 najwyższy alarm pogodowy pod względem upałów. Jutro ma być 37 w cieniu. Upały na razie zapowiadają do końca tygodnia.chyba padnę. Jeszcze klima w aucie padła. Mąż zamówił części ale pewnie przyjdą za 3 dni plus jeszcze naprawa.uffff u mnie gorąco.....
 
reklama
No właśnie słyszałam ze w Polsce upały mega [emoji33]a umnie tak chlodnawo i wietrznie nie wiem jak małego ubierać naprawdę [emoji33] a tak wgl to od kiedy można dziecko z gondoli wyciągać na dworze ?:p . Mój mały dziś mało spał ale nie płakał tyko sobie leżał i gaworzył :p ale wiadomo ja byłam uziemiona bo ani pospać ani coś zrobić bo jak opuszczę pokój to płacz ... a teraz już spi twardym snem a ja oglądam grę o tron i pije kakao :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry