reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Kasieks czuję się dobrze, nic nie zapowiada porodu.
Noc też w miarę spokojna, tylko ten ból bioder.

Jakie butelki macie do dzieci i ile sztuk. Ja narazie mam jedną małą szklana z lovi, jestem ciekawa czy w razie czego zaakceptuje. Jeśli tak to dokupie jeszcze jedna

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasieks czuję się dobrze, nic nie zapowiada porodu.
Noc też w miarę spokojna, tylko ten ból bioder.

Jakie butelki macie do dzieci i ile sztuk. Ja narazie mam jedną małą szklana z lovi, jestem ciekawa czy w razie czego zaakceptuje. Jeśli tak to dokupie jeszcze jedna

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 1 z aventu i 2 z canpolu.na razie wystarczają. Wyparzam na bieżąco ale przydają się jak gdzieś wychodzimy na kilka godzin
 
Nasz kiedyś zrobił kupę i mąż go przebieral.mały spioł się i narobił na niego.mąż musiał się kąpać :D.nie mogłam przestać się śmiać jak stał taki obsrany i wołał że potrzebuje pomocy:D:p
 
Hahhahaha padłam hahahah mój nasikał mężowi do buzi hahha bo on gadał do niego i gadał i się schylał a on bez pampka był na przewijaku hahah


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Olisiaa ja używam tommee tippee antykolowe :p mam 4sztuki i spoko mi starcza a karmie tylko mm :p mam jeszcze zwykle 6sztuk ale wole te antykolkowe bo maja mała dziurkę w smoku i mój mały potworek się nie oblewa :p a w innym wypadku je jak prosiak i aż plecy ma mokre [emoji23][emoji23][emoji23]. Co u was kochane ?[emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Foxy u mnie nadal nic. Już jestem zmęczona nocami w tej ciąży. Do poniedziałku jak nie urodzę to we wtorek na szpital mam się udać bo będę tydzień po terminie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć :).w czwartek wieczorem mały dał czadu przez 5 godzin i mnie wykończył :no:.wczoraj rano byłam zmęczona a popołudniu goscie:oo:.dobrze że wieczorem w miarę szybko poszło i nie było powtórki :o
 
reklama
Od wczoraj mam doła :hmm:.jestem zmęczona,na nic nie mam czasu.nie mogę patrzeć do lusterka.w ciąży dużo przytyłam.teraz mam rozciągnięty brzuch,grube uda i tyłek jak szafe:no:.miałam duży problem z kupnem sukienki na chrzest.w dodatku mąż po pracy wpada do domu i zaraz musi wyjść coś załatwić.dziś już na 7 był umówiony z mechanikiem :o.mam wrażenie że mały go męczy.pomaga mi przy nim ale to są minuty.wiem że jest zmęczony po pracy ale ja też muszę odpocząć :(.jak ja mam wrócić do formy i figury z przed ciąży.czuję się bardzo nieatrakcyjna.niby mąż mówi że mnie kocha i ma ochotę na seks (teraz nie ma warunków bo rodzice śpią u nas w pokoju) ale mu nie wierzę :no:.jak mnie zobaczy nagą to wszystko mu przejdzie :oops:.czuję że rozlazłam się fizycznie i psychicznie i nie wiem jak się pozbierać do kupy:(
 
Do góry