reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Oj też nie mówi odgłosów zwierząt. Nawet myślałam że to za wcześnie. Ale oj tam. Mówi papa i robi papa nawet jeśli tylko powiem (nie pokazuje) sam z siebie też robi i mówi jak widzi że ktoś idzie. Jak się do niego mówi że nie wolno to albo macha ręką ze "dobra już skończ gadać" albo kręci głową "niE". Nie chodzi sam. Nadal na chodIku lub przy meblach i czworakuje. Mówi mama, Tata, baba i be. Czy coś jeszcze to nie pamiętam. :)
Myślę że z innymi dziećmi bobasy szybciej się ucza bo rodzeństwo pokazuje.
 
reklama
U nas to nie jest trzydniowka niestety. Idziemy dzisiaj na morfologie, crp i badanie moczu. Jutro kolejna wizyta. Wczoraj już nie podałam leku przeciwbólowego to płakał bardzo długo przed zasnieciem, w nocy budził się też z płaczem. A co do szczepień zaklepalam 4 terminy żeby w końcu to załatwić bo najbliższy wolny termin to 2 sierpnia. Pogoda też niefajna... Miłego dnia.
 
A i zapomniałam wczoraj napisać ze jeśli Tata daje mamie buziaka i powie "daj mamie buzi" to Artur daje. Ale aby sam z siebie lub za namową ale sam buziaka tej osobie nie dasz to nie da rady :) a tak to dużo po swojemu gada. Gadatliwy jest. I wczoraj rozbroil zabaezpieczenie do szafek w kuchni. Wie jak je otwierać.
 
Dziewczyny jestem taka zła. Nie udało się pobrać krwi chociaż męczyły go 10 min. Płakał strasznie i się rzucał, a one mu wbijaly się. Jestem wsciekla. Mi nie udało się złapać moczu. Wszystko się nie udało. Dziękuję za wsparcie :*
 
Poranna burza duzoooo zdrówka i żeby szybko przeszło ,u nas cały czas krostki na całym ciele i nie wiem co tu odejmować z tej diety:/ bo zostało to co jadła zawsze w sumie
 
Poranna zdrówka dla Tymka! PatiEmma dla twojej małej też!
Ja mam dziś kupę prania i jedno prasowanie! Dziś pakowałam kosmetyczki. Musiałabym parę rzeczy dokupić ale dzwoniłam do babci i brat tam na miejscu dokupi. Jutro to co dziś wyprasuje i poszukuje co będę na wyjazd pakowała. Wyjeżdżamy w sobotę ok 4 rano,żeby na po południu albo pod wieczór zajechać. Ogólnie 10 godz bez korków ale tego nie można nie liczyć ob zawsze jakieś są. No i my z dzieciakami będziemy zjeżdżać do toalety,na jedzenie i żeby się wyprostowali. U nas się wypogadza. Słonko się przebija. Jutro ma być już gorąco. Leon już się wyspał,idę rozwiesić i wstawić kolejne pranie biorę się za obiad. Dziś robię pomidorową.
 
reklama
Ja mam dziś barszcz biały. Ogromna ilość ciuchów do prasowania ale nie mam jak tego zrobić bo Dominik marudzi. Jak na złość na drzemkę się nie wybiera.
Burza próbowały pobrać krew strzykawka? U nas małym dzieciom pobierają z palca.
 
Do góry