reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Poranna pójdź na szczepienie ale powiedz ze mieliście 3 dniowke i lekarz powinien wiedziec co zrobic. ewenrualnie cpr zrob z krwi czy ma infekcjel/ stan zapalny
 
reklama
Emol - pewnie tak zrobię. O ile to trzydniowka. Szczerze powiem, że mam taką nadzieję. Jak się czujesz, trochę lepiej?

Veronika - śliczny tort:) my już zaprosiliśmy cześć gości.
 
Ale długo Cię trzyma. Biedna... Nie wiem jakiś zmutowany rotawirus chyba. Mi zawsze pomaga odgazowana coca cola. No i banany, marchew gotowana, ale to bardziej na wymioty.
 
Artur przez wyjazd się przestawił i wstaję o 5. Ja wykończona w dzien a w nocy też chodzę do lazienki. Więc pobudka o 5 dla mnie to masakra. Tym bardziej przed sesją. A mąż do mnie ze ojejciu no taka biedną jesteś bo musisz wstać do dziecka o 5. A on sobie dalej idzie spać. Mnie brzuch boli, szukam smoczka bo gad go gdzieś wyplul. Brzuch boli a ja zgieta i szukam. Tak mnie wkurzyl że powiedziałam mu żeby miał jeden dzień taki jak ja mam już tydzień to chyba dopiero wtedy porozmawiamy o moim samopoczuciu bo widzę że nie potrafisz postawić się w mojej sytuacji. To wkurzony mi mówię ze "fajnych rzeczy mi życzysz". No ale przecież mówił abym nie przesadzala więc on też jakby miał tak jak ja aby nie przesądzal bo prEciez to tylko biegunka. Wstałam. Zjadłam śniadanie i muszę się pouczyć. Jadę do szkoły na 13.
 
Emol biedna współczuję ci. Trochę cię rozumiem bo jednak między nami a mężami spora różnica więc ja jedyna mogę coś na ten temat powiedzieć.
 
Makroekonomie zaliczyłam na 4. Zaraz statystyka. Trochę się poducze. Chciałabym też na 4 zdać to wtedy zaliczenie wykładów mam odwołane a ocena taka jak z cwiczem
 
reklama
Do góry