reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Poranna Leon kiedyś też mi taką wysoką gorączkę przeszło 39! Nie pojechałam do lekarza dałam mu ibu! I zeszło!
Emol cieszę się,że ci lepiej. Ja mam mega zatwardzenia :/ Kasiek mój mąż taki uparty bo on uważa,że on terapeuta to w domu też wszystko najlepiej robi! Szymon ma w czwartek terapię a ja za miesiąc! Mogłabym wcześniej ale będziemy u babci w Pl w tym czasie.
Ja już upiekłam biszkopta,po południu będę dalej robiła bo robię z kremem a nie mam miejsca w lodówce i zaniosę do sąsiadki. Zrobię też na biszkopcie ale tylko z budyniem i sezonowymi owocami! Później zawiozę już mięso na grilla do teściów.
Wczoraj przed południem po zakupach auto do warsztatu zaprowadziłam bo hamulce mi siadły! A mąż tak jedził z 3 tyg jak zaczęły piszczeć i by oszczedził na tarczach tylnych ale nie chciało się jechać! Pół dnia wczoraj auta nie miałam!
 
reklama
Taki zrobię tyle,że na wierzch dam jeszcze takie hmmm nie wiem jak po polsku się mówi coś jak galaretką ale to nie jest galaretka
FB_IMG_1529410335798.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1529410335798.jpg
    FB_IMG_1529410335798.jpg
    106,8 KB · Wyświetleń: 287
A to z badania z czwartku [emoji4] szkoda tylko,że nie widziała co. Koniec sierpnia będzie połówkowe i wszystko będzie sprawdzała to na pewno płeć już też powie [emoji4] mąż mówi,że córeczka. Ja się nie napalam ale podświadomie też liczę na dziewczynkę. Ta ciąża taka spokojna od samego początku.
IMG-20180621-WA0000.jpeg
 

Załączniki

  • IMG-20180621-WA0000.jpeg
    IMG-20180621-WA0000.jpeg
    28,9 KB · Wyświetleń: 277
Veronika pięknie to wygląda i smakowicie. Wiesz jak staralismy się o dziecko to używałam tych testów i mamy Tymka. Moja koleżanka też używała testy i ma chłopca. Zobaczymy jaka płeć będzie u Ciebie. Może jest jakaś zależność.

Tymek śpi, nadal ma gorączkę, ale podałam o 7 mu ibuprofen. Czekam aż wstanie, kontrolę temperaturę.
 
Poranna współczuję i życzę zdrówka,a powiem Ci że i u nas temp od wczoraj,nie byliśmy narazie na pogotowiu,po ibu schodzila,w dzień ma takie 37,4 i wczoraj też zwymiotowała:/ ale widzę a przynajmniej wydaje mi się że dwie 1ida na górze , zobaczymy jak to dzisiaj będzie ,
Emol kurde współczuję że musisz iść na to zaliczenie:/
Veronika b. Pysznie wygląda!!
 
Pati - niestety nie wiem. U nas nie było wysypki od zębów. Trzymajcie się. Wracacie szybko do zdrowia.
U nas naprawdę słaby dzień. Cały czas jestem zmartwiona o małego. Temperatura skoczyła do 39.5 nawet. Jeszcze przyszedł wstawiony teść bo jak usłyszał, że Tymek jest chory to musiał go zobaczyć... Więc wiecie. Paracetamolem młody wymiotuję więc zostaje tylko ibufrofen, a można tylko 3 dawki co 6-8 godz.
 
reklama
Do góry