reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Foxy 100 lat dla Alexa i buziaki :* super autko :)

Emol dużo zdrówka. Mam nadzieję że po kroplowce dojdziesz szybko do siebie. Buźka :*

Veronika co do terapii, to myślę tak jak Emol, że wszyscy powinni wziąść w niej udział. Sprawa dotyczy przecież całej rodziny, a jak mąż usłyszy od osoby trzeciej że źle postępuje, to może sobie wszystko przemysli.

U nas wczoraj upał. Byliśmy z Dominikiem nad jeziorem. Wogóle nie bał się wody.wręcz przeciwnie -nie chciał z niej wyjść :D.poza tym mieliśmy z mężem rocznicę ślubu. Dziś chłodno i mały marudzi. Chyba zęby są powodem, bo jak tylko wsadził jakąś zabawkę do buzi to był ryk.z jedzeniem nie ma problemu o ile jest chłodne i miękkie.
 
Emol zdrówka.

Foxy - super auto.

U nas dzisiaj pierwszy raz u małego gorączka 39 stopni. Dodatkowo Tymek wymiotowal po paracetamolu. Musimy jutro iść do lekarza. Martwię się. Jest taki osowialy.
 
Kurcze,może to od ząbków. Ważne żeby pił wodę lub soczek żeby się nie odwodnil. Gdyby nie przechodziło to można podjechać na dyżur nocny do szpitala żeby lekarz go obejrzał. Zdrówka dla maluszka :*
 
Z Liwia ok. Nie zostalam. Miałam wybór ale wolałam dostać 3 kroplowki. Ale wystarczyło ze wyszłam ze szpitala to znowu był kierunek toaleta. :/, w niedziela sesja i gdybym zgodziła się na przyjęcie to nie zaliczylabym :(
 
Kasieks zwymiotowal na szczęście tylko raz. Nie chciał pić wody, ale ssal pierś. Mam nadzieję, że to wystarczy i się nie odwodni. Teraz zasnął. Jutro pójdziemy z nim do lekarza prywatnie. Może coś mu ciążylo na brzuszku. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Gdyby coś działo się w nocy pojedziemy do szpitala.

Emol - egzaminy zaliczyłabys w innym terminie. Zdrowie najważniejsze.

PatiEmma - napisz koniecznie jak wyniki badań. Tymek też się poci podczas spania, w dzień nie.
 
Poranna burza, tak w wrześniowym bo ona nie robi więcej terminow. Więc na prawdę wolę podejść teraz na stoperanie niż pierwszy raz we wrześniu.
 
reklama
Emol - rozumiem.

Byliśmy u lekarza płuca, gardło, uszka czyste. Lekarka stawia na trzydniowke. Noc spokojnie. Zeszło do 37.3. Jednak rano znowu 38.8. Byliśmy w końcu na pogotowiu bo prywatnie dzisiaj nie było żadnego lekarza. Wyczekalismy się ponad godzinę, ale Tymek w nosidle był bardzo spokojny. Chodziłam z nim na zewnątrz. Dziewczyny mam teraz dylemat bo słyszałam, że po trzydniowce nie wolno szczepić przez 6 tyg. Lekarka z ostrego dyz. nie potwierdziła... Nie wiem co myśleć. Mamy niby w czwartek szczepienie. Zostały ostatnie 2 zaległe.
 
Do góry