reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Foxy mama wszystkiego najlepszego dla Alexa!!!:*
Veronika dobrze że już lepiej;) w sensie samopoczucie, bo psychicznie to się nie dziwię
U nas też wczoraj gorąco , ale musiapyamy pojechać pobrać krew rano później do mojego lekarza później spacer i dzień tak szybko zleciał że nie wiem kiedy, moja Mała bardzo się poci ale to dosłownie w chwilę ,jak śpi to też , lekarka kazała zrobić tarczycę i poziom Wit d,zobaczymy
 
reklama
Na dodatek po zakupach siadły mi hamulce i auto w warsztacie. Za godzinę mam odebrać. I czekam u teściowej. Głodna już jestem ale nie będę jej gadała bo i tak mnie wkurzyli wczoraj!
 
Wróciłam do Polski ale nadal biegunka (lot samolotem czułam jak mi zimny pot oblewal) stres aby jakoś wytrzymać. Odebrałam wyniki badań które robiłam przed wyjazdem, wzięłam swoją historię ciąży, napisałam skargę na lekarza. Rozmawiałam z dyrekcją i powiedziała ze ostatnio ma właśnie takie zgłoszenia na niego i jeśli ich będzie wystarczająca ilość nie przedłuży my umowy w przychodni. Teraz nadal umierajaca jadę na izbę przyjęć bo na prawdę się martwię. Nie mam siły, nie zdziwilabym się jakbym była już odwodniona. Oraz czy ok z Liwia bo spina mi się brzuch przy tych rewolucjach. Wyszły mi o dziwo hemoroidy bo ciągle mam uczucie ze jeszcze wszystko nie wyszło. Masakra.
 
Emol biedna :( dużo zdrówka [emoji173]️. Alex dziękuje za życzenia [emoji7]
IMG_6967.JPG
 

Załączniki

  • IMG_6967.JPG
    IMG_6967.JPG
    304,5 KB · Wyświetleń: 209
reklama
Jestem pod kroplowka. Nie bardzo umieli pobrc krew bo taka odwodniona jestem.
1529689074021.jpg
 

Załączniki

  • 1529689074021.jpg
    1529689074021.jpg
    671 KB · Wyświetleń: 208
Do góry