reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Ja tamten tylko czytałam ale faktycznie zniknął. Może zablokowały? Jeśli mogę dołączyć to mam termin na 19/06 ale chyba nie dotrzymam;)
 
Ja tamten tylko czytałam ale faktycznie zniknął. Może zablokowały? Jeśli mogę dołączyć to mam termin na 19/06 ale chyba nie dotrzymam;)
Pewnie,że możesz dołączyć! Przecież wątek założyły my,żeby nie być tu same, tylko nowe żeby się też zgłaszały! I żeby było nas czerwcówek więcej! Ja też już bym chciała,żeby wylazł!
 
Ok, to rób kawę jak zapraszasz:wink: mnie strasznie zgaga męczy, ciągle. Mam termin na 25
Mi pomaga mleko z lodówki a mój gin. Powiedział że mogę kupić rennie tylko takie zwykłe miętowe. Migdały już przerabiałam średnio pomagają. Ja już z tej zgagi wymiotowałam. Nie którym jeszcze lody pomagają ale to są puste kalorie.

Kawa dla Ciebie ☕
 
Ja bym baaardzo chciała już urodzić bo ciężko mi ale jak zaczyna boleć to już mi ochota przechodzi bo przypominam sobie pierwszy poród :eek:
 
Mi pomaga mleko z lodówki a mój gin. Powiedział że mogę kupić rennie tylko takie zwykłe miętowe. Migdały już przerabiałam średnio pomagają. Ja już z tej zgagi wymiotowałam. Nie którym jeszcze lody pomagają ale to są puste kalorie.

Kawa dla Ciebie
imgres
Też mi się zdarzyło wymiotować parę razy od zgagi! Ja brałam też Maloxan miętowy i pomagało od razu!
 
reklama
Do góry