reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Jakie wątki ? Może pomogę.
Chodzi o czerwcowe mamy 2017
Dołączyłyśmy do tematu, początkowo było ok ale potem pojawiła się osobą która się nie udzielała a zaczęła mieć jakieś pretensje. Że niby przez nas poprzednie forumowiczki nie piszą. Wiadome że te które urodziły w tym miesiącu zajęte są dziećmi a na forum wpadają z doskoku i to nie jest winą nowych osób.
Ja wolałam dla świętego spokoju założyć nowy temat. Głupotą jest się spierać o takie głupie rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
Dziś pełnia to może któraś urodzi ;) widziałam wypisane terminy więc wszystko możliwe :)

Dziś pełnia to może któraś urodzi ;) widziałam wypisane terminy więc wszystko możliwe :)
No ja na pewno nie moja szyjka ma jeszcze 4 cm to sobie spokojnie poczekam jeszcze tydzień. Chociaż nie mogę się doczekać aż zobaczę małą.
 
Chodzi o czerwcowe menu 2017
Dołączyłyśmy do tematu, początkowo było ok ale potem pojawiła się osobą która się nie udzielała a zaczęła mieć jakieś pretensje. Że niby przez nas poprzednie forumowiczki nie piszą. Wiadome że te które urodziły w tym miesiącu zajęte są dziećmi a naforum wpadają z doskoku i to nie jest winą nowych osób.
Ja wolałam dla świętego spokoju założyć Nowy temat. Głupotą jest się spierać o takie głupie rzeczy.
Z tego co się zorientowałam, temat został przeniesiony na zamknięty. Jeśli chcecie mieć do niego dostęp napiszcie do administratora @aniaslu
Z wewnętrznymi konfliktami niestety nie pomogę :)
 
A ja jestem jak chodząca bomba zegarowa:oo2: lekarz mówił ze wszystko gotowe,glowka przyparta i w każdej chwili może się zacząć :shocked2: mam tylko nadzieje że mąż będzie w domu bo mam daleko do szpitala a popołudniami jeszcze korki:wściekła/y: chciałabym żeby w razie w zaczęło się w nocyo_O
 
A ja jestem jak chodząca bomba zegarowa:oo2: lekarz mówił ze wszystko gotowe,glowka przyparta i w każdej chwili może się zacząć :shocked2: mam tylko nadzieje że mąż będzie w domu bo mam daleko do szpitala a popołudniami jeszcze korki:wściekła/y: chciałabym żeby w razie w zaczęło się w nocyo_O
Ale to chyba dobrze. Nie będziesz miała wywoływanego porodu i masowania szyjki. A co będzie u Ciebie?
 
reklama
Chłopiec :biggrin2:. Z jednej strony dobrze że poród na dniach ale z drugiej strony nigdzie daleko nie mogę się ruszyć a taka piękna pogoda:( 2 tygodnie byłam na patologii ciąży na podtrzymaniu.teraz mówię że mały się obraził i nie wyjdzie tak szybko tylko będzie mnie straszył :baffled:
 
Do góry