reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Możliwe teraz znów czuje lekkie skurcze, w nocy mialalam co 6-7 min [emoji33][emoji33][emoji33]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie wiem czy to skurcze ale tak jakby mnie tam na dole coś miało zakuć. I tak już kilka razy. Mała się wierci a ja się godzinkę przespałam. Pokrzątam się po domu i zobaczymy.
 
Przeszło,mój z pracy wrócił i przeżywa. Najchętniej to by mnie tam zostawił. Znowu wydzwaniają do mnie albo piszą na FB.
Jak to wszyscy wiedzą kiedy mam urodzić. I te teksty że przenosiłaś. Ludzie termin z okresu jest tylko teoretyczny. A ciąża może trwać do 42 tygodnia.
Mówię Wam masakra.
 
Kawoszka i jak tam ? Ogólnie dziewczynki co u was ?[emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Usmażyłam naleśniki. Chciałam z serem zrobić ale mój coś kręci nosem. A mam gdzieś jest w domu ser zrobię z serem. Teraz trochę z dżemem zjadłam. Ogólnir upalny dzień w cieniu 30 stopni.
Chyba przez ten upał spałam dzisiaj ponad 2 godziny.
Mała już nie kopie. Chyba śpi. Przyszła mi podobno paczka z opaskami dla niej. siostra ma mi podrzucić. Oooo moja księżniczka właśnie się przeciąga. Kurcze dzieciaczkom jest już chyba bardzo ciasno. Jak moja się nie wykluje w tym tygodniu to pewnie z 4kg załapie.
 
Kawoszka też mam takie kłucia w dole! No nie maja miejsca już! Mój jak się przeciąga to wszystko mnie boli! Masakra jakaś! Skurcze jakieś też tam się pojawiają i nawet bolą! Byłam u mamy wzięłam cieplejszą kąpiel ale mówię,że i tak nic nie będzie! Jeszcze młodej coś z okiem się robi! Pewnie zapalenie spojówek!
 
Ja krew mam na papierze i skurcze zaczynaja się mocne [emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry