reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Muszę czekać na mocniejsze skurcze tak w szpitalu powiedzieli ale ja tego nie rozumiem bo każdy ma inne przecież [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Muszę czekać na mocniejsze skurcze tak w szpitalu powiedzieli ale ja tego nie rozumiem bo każdy ma inne przecież [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Foxy trzymam kciuki żeby to było to. :-) :)
Weź kąpiel sprawdź czy masz wszystko i czekaj. Będę myślami z Tobą. :wink:
U mnie nic się nie dzieje.:baffled:
Teściowa rozmawiała przez telefon z mężem i zaczęła swoje mądrości :realmad: że ile będziemy czekać, bo dziecko przenoszone. Ranny wczoraj 40 tydzień się skończył. :dry: Ten jej tłumaczy że jest wszystko ok. A ona że mała będzie gruba. Oż mnie to wkurzyło :growl:. U nich wszyscy rodzili się poniżej 3kg. Szwagierka chuda jaj deska,cycek prawie zero. Jej córka niska i chuda jak patyk cycek zero. Z resztą szwagierka rok temu po porodzie jak minął miesiąc wyglądała jakby nie rodziła wcale. I nic tylko o wadze gadają. Że mi to się buzia nie zmieniła ale brzuch mam duży. :crazy: Mówię Wam nerwa mam takiego że bym ich powybijała :growl:. Na pewno ja tam z dzieckiem chodzić za często nie będę.
Nie dość że moja teściowa nie gotuje za specjalnie to już mi zapowiedziała że będzie mi robiła marchewkę z wody i mięso też z wody. :confused: a może najlepiej jak będę o chlebie i wodzie.
U mnie w rodzinie kobiety wyglądają jak kobiety a nie jak wieszaki.
 
Ja piernicze co za babsko okropne ! Normalnie nie wierze ze można takie rzeczy mówić o swojej synowej ! Masakra jakaś a 40tc to przecież nie tragedia a po zatym mała sama zadecyduje kiedy wyjść i to jest najważniejsze !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja piernicze co za babsko okropne ! Normalnie nie wierze ze można takie rzeczy mówić o swojej synowej ! Masakra jakaś a 40tc to przecież nie tragedia a po zatym mała sama zadecyduje kiedy wyjść i to jest najważniejsze !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dzięki że mnie rozumiesz.
I jak u Ciebie przeszło?
 
Nie :/ cały czas mam skurcze ale nie regularne ... bolą z rożnym natężeniem ale w szpitalu każą czekać i dużo się ruszać teraz


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cały czas to samo plus plamienia :/ . Wkurza mnie to ze nie sprawdzi mi nikt rozwarcia :/ ale nic zaraz posprzatam w domu narazie skacze na piłce [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry