reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

No ja właśnie tez wróciłam z parku i nie wyobrażam sobie teraz rodzic [emoji33][emoji23] brak siły


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej hej
Dzień się kończy s yu nadal nic.
Pozwokiłam mojemu J. wypić piwo. Jakby coś to moja siostra jest w pogotowiu.
Mieszkanie jest wysprzątane. Samochody wymyte i poodkurzane.
Też chciałam dzisiaj wyjść z domu ale mama przyszła i była u nas. Nie dawno J. ją odwiózł.
Upały i u nas mają być dlatego nic małej nie pakuję najwyżej mi coś dowiozą.
Ja jeszcze kąpiel i pazurki. Dokumenty sprawdzić i można jechać.
Wiecie co mam wrażenie że będą mi wywoływać. Może to i lepiej przynajmniej dojadę do szpitala.
 
Kawoszka może w nocy Cię weznie ? Ale szczerze to ja myśle ze tez nie ruszy nic u mnie . Dziewczyny opisywały ze po tym masażu miały plamienia i bóle i ogólnie ze to przyspieszyło a
U mnie bez zmian ...dziś przytulałam się z tz ale pewnie tez nic [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja po przytulaniu mam mega skurcze z przodu i z tylu [emoji33][emoji33] narazie chodzę po domu i czekam co dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też miałam parę skurczy i przeszło! Idę zaraz pod prysznic i potem przytulanko! Spuchnięte nogi i ręce! Jakoś nie czuję,żeby mnie dziś wzięło! Foxy trzymam kciuki,żeby Ci już poszło
 
A ja dzisiaj cały dzień w spódnicy chodziłam. Mam taką jeszcze z przed ciąży taka gumkowa z atmosphere. Czy jesteś chuda czy masz brzuvh i tak w nią wejdziesz. No i gorąco dzisiaj to się załatwiłam i mam odparzenia na udach.
Jak babcie. Piecze niemiłosiernie ale wzięłam maść bepanthen. Małą tubkę mam do szpitala dla małej a dużą do domu. Zobaczymy jak się sprawdzi ale powiem Wam że zostawia taką warstwę na skórze że nie mogłam mydłem dłoni odmyć.
Rany jak ja na siebie dzisiaj w lustrze popatrzyłam masakra. Wielki tyłek i ten brzuch podzielony mam na pół. Nie taki okrągły tylko wiszący na dole. Normalnie załamka.
 
Kawoszka tez się dziś odparzylam [emoji33][emoji33][emoji33] nie przeszło po prysznicu ale. Nie chce panikować No bo nie jestem pewna czy to takie bóle są właściwe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kawoszka tez się dziś odparzylam [emoji33][emoji33][emoji33] nie przeszło po prysznicu ale. Nie chce panikować No bo nie jestem pewna czy to takie bóle są właściwe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Foxy wiesz co pomogła ta maść. W ciągu dnia jeszcze będę smarowała. Muszę to wygoić jutro jadę na ktg i jak będą mi zaglądać tu i tam to muszę to wyleczyć.
Miszkanie jest na błysk. Mój J. mówi że aż się inaczej mieszka. Muszę jeszcze przedpokój umyć i już koniec.
Nie myhę okien to zrobię w lipcu i przesadzę kwiatki w mieszkaniu.

Plan na dzisiaj to muszę naszykować dojumenty dla księgowej. Kończy się kwartał a wszystko jest u mnie w mieszkaniu. Dobrze że ja lubię papierkową robotę.
Wpadnę później. Miłego dnia.
 
reklama
Ja męczyłam się z bólami cała noc o 5 przeszło narazie cisza ... a myślałam ze się rozkręci [emoji22] nawet wanna nie pomagała [emoji33][emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry