reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Oj Foxy,jak nie dzisiaj to i tak już długo z brzuszkiem nie pochodzisz :)
Współczuję Ci Kawoszka teściowej :/ Głupia baba! Niektórym ludziom powinno się zakleić usta taśmą, taka złośliwość wynika zawsze z kompleksów , nie nerwuj się więc :)
 
reklama
Wszystko ustało jedynie plamie dalej . Chyba dziś nic już się nie wydarzy [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I jak po nocy?
Ja przespałam bez wstawania do łazienki. Mój śpi ale ja chyba wstanę. Cała mokra jestem, okropnie gorąco w nocy było. Muszę iść po prysznic. Ciekawe co tam będzie na ktg może już zostanę. ☺
 
Dzień dobry :)
Jak noc Foxy?
Jak też Kawoszka w nocy nie wstawałam :) Chyba mi czop wyleciał rano, taka galaretka,ale niczym nie zabarwiona i śniło mi się, że rodziłam. Dzisiaj wizyta na 11.30, zobaczymy, co ginka powie :)
Jak tam u Was, Dziewczyny?
 
Dzień dobry :)
Jak noc Foxy?
Jak też Kawoszka w nocy nie wstawałam :) Chyba mi czop wyleciał rano, taka galaretka,ale niczym nie zabarwiona i śniło mi się, że rodziłam. Dzisiaj wizyta na 11.30, zobaczymy, co ginka powie :)
Jak tam u Was, Dziewczyny?

Foxy pewnie jeszcze śpi.
Ja już jestem przyszykowana do wyjazdu. Mała lekko się przeciąga. Mój mąż myśli że mnie tam zostawią ale ja tego nie czuję. Pewnie wrócimy do domu i każą nam przyjechać za 2-3 dni i pewnie zostawią mnie na poniedziałek. Tam gdzie mam rodzić jak termin minął to wywołują po 7 dniach.
Stanęłam na wagę. Matko 21 kg na plusie. I to najwięcej mi przybyło w ostatnim trymestrze. Ja nie wiem jak to ze mnie zejdzie.
Jest strasznie gorąco.
Wszystkie staniki mam za małe jadę w tym do karmienia. Jest do kitu. Wolę softy z drutami. Jak już będzie po wszystkim to zobaczymy jakie cyce będę miała i jak wielki namiot będzie mi na nie potrzebny. Na razie mam 85 G a to już przesada.
Ok zmykam bo mam na 10:30 ale mój J. To najchętniej jechałby już o 8 rano.

Piszcie co u Was.
Foxy a może Ty już po ☺.
Niech moc będzie z Wami
 
Dobry,dobry! Ja mam bóle takie jakie miałam i kłucia w podbrzuszu! Czop dwa dni z rzędu wylatuje,i tak się zastanawiam ile tego musi być Na dodatek młoda zapalenie spojówek,siedzi w domu,przedszkole dzisiaj zamknięte,także mam wesoło! Jak na razie nic mi się nie chce!
 
reklama
Do góry