reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
;) no wiem wiem ale tak bardzo chciałabym żeby już było po.
Rano jak się budzę i leżę na boku to brzych jest obok. I za każdym razem wydaje mi się że to jest sen. Jakoś to do mnie nie dociera że będziemy we troje z kotem to czworo ☺
 
Ja wiem mam to samo :p cały czas nie dociera do mnie powaga sytuacji ze to już zaraz [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wiem mam to samo :p cały czas nie dociera do mnie powaga sytuacji ze to już zaraz
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ej a wiesz co? Z córą jak byłam w ciąży miałam wizytę 18 sierpnia po południu. Planowamy termin był na 24 albo 26 już nie pamiętam dokładnie. Na kontroli się okazało,że rozwarcie na 1cm i powiedziała,że do terminu z tydzień tak pochodzę. A co wyszło: w ten sam dzień ok 23 zaczęła się akcja!!!
 
Do góry