reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Super
Ja leżę ciężkie chmury dzisiaj. Mała trochę się wierci. A mnie szlak trafia od rana 2 telefony. Żebym jechała do lekarza bo jeszcze nie rodzę. Wrrr przecież termin mam z om na jutro. A KTG we wtorek. A oni mnie straszą.
Jak się wkurzę to teściom i rodzicom dam znać dopiero jak się urodzi.
Haha...do mnie na szczęście nikt z rodziny nie dzwoni i nie pyta! Ale wkurzają mnie znajomi i sąsiedzi jak wyjdę na dwór i widzą to pytają albo tekst typu: jeszcze nie? To co ty robisz? Normalnie zabiłabym za te głupie pytania! I mówię jak będziesz widziała,że małego nie przyprowadziłam do przedszkola to wtedy rodzę!
 
reklama
Czuję, że dzień będzie do dupy,stopy i stawy w kolanach bolą, niedobrze mi,głowa jakaś przyciezala i jeszcze mnie mąż wnerwia :(
 
Mój mąż pojechał po zakupy.
Teraz śpi. Pogoda jest dzisiaj senna.
Na wieczór przyprowadzi nasz drugi samochód. Tak na wszelki wypadek. Ja dokończę sprzątanie i wezmę prysznic. Spakuję cieplejsze rzeczy dla małej. Chyba wezmę dla siebie jeszcze skarpetki. Może mi się przydadzą.
 
Czuję, że dzień będzie do dupy,stopy i stawy w kolanach bolą, niedobrze mi,głowa jakaś przyciezala i jeszcze mnie mąż wnerwia :(
To ta pogoda. Mnie kręci w nogach i kręgosłup czuję.
To siedzenie i czekanie dobija.
Hmmm a może zaciągnę mojego do łóżka to by poszło szybciej. :p
 
Dziewczyny ja się szykuje właśnie skończyłam się golić masakra [emoji23][emoji23][emoji23] ale już opanowany busz haha napisze wam po wizycie jeszcze godzina mi została :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja już po :) na starcie miałam 1cm rozwarcia po tym masażu ma się powiększyć i powiedziała ze do środy powinnam urodzić . Ogólnie ten masaż wcale aż tak nie bóli jest dyskomfort porównywalny do badania poprostu [emoji16] teraz po trochę Boli tak szczypie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja już po :) na starcie miałam 1cm rozwarcia po tym masażu ma się powiększyć i powiedziała ze do środy powinnam urodzić . Ogólnie ten masaż wcale aż tak nie bóli jest dyskomfort porównywalny do badania poprostu [emoji16] teraz po trochę Boli tak szczypie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To chyba dobrze co? Serio myślałam o Tobie. To jak Ty do środy to może i ja w końcu. To teraz jak na szpilkach będziemy siedzieć.
 
reklama
Noo byłam wystraszona na maxa ale serio nie ma czego się bać poprostu nawet badanie gin. Jest niezbyt przyjemne :) No zobaczymy czy się uda do środy mam nadzieje ze tak :) a może urodzimy razem [emoji7][emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry