reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Bo ten szampon to nie jest za specjalny dla niemowląt.
Ja mam np. do prania produkty Bobini. I jak szafkę otworzę to tak te ubranka pięknie pachną. W ubiegłym roku w czerwcu urodziła moja szwagierka. I kupiłam jej te produkty do prania. Mówiła że extra.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bo ten szampon to nie jest za specjalny dla niemowląt.
Ja mam np. do prania produkty Bobini. I jak szafkę otworzę to rak te ubranka pięknie pachną. w ubuegłym roku w czerwcu urodziła moja szwagierka. I kupiłam jej te produkty do prania. Mówiła że extra.
A ja jak zawsze będę prać w tym co nam,tylko tyle,że płyn mam kupiony softlan biały dla dzieci. Ciuszki wyprałam 2 mies.temu i nadal pachnie jak się komode otworzy!
 
Kurde mam stres trochę przed wizyta nagadały mi znajome ze to boli bardzo i po co się zgodziłam . Ja wiem ze nie można słuchać innych bo często straszą ale jakoś tak mi dziwnie [emoji22] dlaczego ludzie zamiast podnosić na duchu to straszą


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny
Dziwnie siè czuję. Nie mam apetytu. Wczoraj na kolację zjadła jednak tylko te truskawki. Jakoś nie specjalnie mi się chce jeść. W nocy 3 razy spacer do łazienki. No i ból w dole brzucha jak na okres ale mocniejszy niż kilka dni temu. Do tego kręgosłup boli. Tylko nie wiem czy przez wczorajszy wysiłek czy to już mój czas.
Drugi termin mam na jutro.

Foxy czytałam w nocy o masażu. Podobno bardzo bolesny ale wiesz co napisali że po tym jest szybszy poród. To Ty dzisiaj pewnie urodzisz.
 
Hejka dziewczyny! Ale się wyspałam! Jak zasnęłam ok 23 to dopiero wstałam ok 4 na siusiu. I potem dopiero obudziłam się ok 9 Bóle wczoraj przeszły(jak zasnęłam) dzisiaj tylko jeden ale ogolnie czuję się dobrze!
 
reklama
Hejka dziewczyny! Ale się wyspałam! Jak zasnęłam ok 23 to dopiero wstałam ok 4 na siusiu. I potem dopiero obudziłam się ok 9 Bóle wczoraj przeszły(jak zasnęłam) dzisiaj tylko jeden ale ogolnie czuję się dobrze![/QUOT
Super
Ja leżę ciężkie chmury dzisiaj. Mała trochę się wierci. A mnie szlak trafia od rana 2 telefony. Żebym jechała do lekarza bo jeszcze nie rodzę. Wrrr przecież termin mam z om na jutro. A KTG we wtorek. A oni mnie straszą.
Jak się wkurzę to teściom i rodzicom dam znać dopiero jak się urodzi.
 
Do góry