reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
to moja wyprawka pielęgnacyjna,dajcie znać czego brakuje :) u mnie jeszcze 9 dni ale chcialabym zeby zaczeło sie juz zaraz:(
ckaidqk3jdlhgrz0.png
ckaidqk3jdlhgrz0.png
 

Załączniki

  • 19357800_1670463882993938_1454936522_n.jpg
    19357800_1670463882993938_1454936522_n.jpg
    87,2 KB · Wyświetleń: 82
to moja wyprawka pielęgnacyjna,dajcie znać czego brakuje :) u mnie jeszcze 9 dni ale chcialabym zeby zaczeło sie juz zaraz:(
ckaidqk3jdlhgrz0.png
ckaidqk3jdlhgrz0.png
Przyszalałaś.
Po co tyle kremów. I taj nie będziesz wystawiać dziecka na samo słońce. Szampon johnson ale po co jak masz bambino 2w1
Ja mam:
Gaziki,sól fizjologiczna,krem bipanten lub sudocrem na odparzenia,oilatim 2w1 do włosów i ciała, mydło biały jeleń do mycia pempka - zaleciła mi położna. Mam jeszcze mleczko do ciała johnson. Oliwki nie mam ponieważ jest i tak gorąco a ciałko będzie się pociło,chusteczki nawilżone,puder johnson.
Nie wiem jak wy ale ja w te kosmetyki marki własnej rossmann nie wierzę. Dostałam po nich uczulenia. Wolę polskie. Np. Dzidziuś lub Bobini. A i najważniejsze kupujcie nie kolorowe w środku bo mają barwniki,SLS,i inne świństwa.
Ja stawiam na białego jelenia tylko zwykłego.
 
Ja mam jeszcze ampułki soli fizjologicznej, gaziki, waciki, fride do nosa i jedną sztuke windi na kolkę
Ja też sól fizjologiczną,wodę morską,gaziki,waciki,większe płatki kosmetyczne,jednorazowe suche ściereczki do mycia,na kolki narazie nic nie kupuję,zobaczę jak to będzie. Jak coś to się dokupi w aptece. Frida-chodzi o aspirator? Ja kupiłam do czyszczenia noska
 
Jakie krople?
Jak coś będzie trzeba to sobie dokupisz po co ładować się w jakieś wynalazki.

Sab simplex! Powiem Ci,że używałam do młodego! Ale 2 tyg działały,pi 2 tyg dawałam Lefax,zaś znowu po 2 tyg espumisan! Przyzwyczajał się szybko i co jakiś czas trzeba było zmieniać! Ogólnie ten sab simplex nic specjalnego! Szału nie robi! Kolki są daleh,może trochę mniejsze ale po czasie znowu! Jednak tak,żeby po tym znikły zapomnij!
 
Ja mam jeszcze ampułki soli fizjologicznej, gaziki, waciki, fride do nosa i jedną sztuke windi na kolkę
Ja bym na twoim miejscu nie używała do dzidziusia tego pomaranczowego johnsona! Brat mi przywiozl z Pl i stwierdzilam,ze to nic do bobasa! Zuzylam na 4 latku i 8 latce! Tyle,ze 4 latek mial niezla wysypke po nim! Ogolnie do johnsona nie jestem przekonana! Uczula!
 
reklama
O matko ile tego masz [emoji33] zapas niezły [emoji16] . Ja mam z firmy simply większość rzeczy Np.Johnson mnie bardzo mocno uczula , mam krem do buzi z musteli,balsam jakiś z palmersa i krem na odparzenia linomag :p jeszcze jakieś tam pierdolki ale jak coś to dokupie :p a chusteczki mam wodne takie bezzapachowe ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry