reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

A co do zastrzyków w dupsko... Ponad 10 lat temu rodząc pierwszą córkę, po porodzie dostałam mega bolesny zastrzyk z żelaza we wspomniane dupsko. Niewiem w co pani wstrzykująca trafiła, ale bolało silnie, przez rok miałam siniaka i ból przy dotyku. Po roku zaczął powoli znikac, a był wielkosci pięści dorosłej osoby. Także to był zastrzyk o którym się pamięta
Pewnie zrobił się w tym miejscu zrost.
To jakbyś kiedyś miała taki problem mam sprawdzoby sposób który wypróbowałam po serii zastrzyków jakie miałam na kręgosłup. W gacie trzeba włożyć liść zwykłej kapusty. Tak samo jakby były problemy z piersiami po karmieniu. Kapusta jest zbawienna na taki ból. Serio
 
reklama
Pewnie zrobił się w tym miejscu zrost.
To jakbyś kiedyś miała taki problem mam sprawdzoby sposób który wypróbowałam po serii zastrzyków jakie miałam na kręgosłup. W gacie trzeba włożyć liść zwykłej kapusty. Tak samo jakby były problemy z piersiami po karmieniu. Kapusta jest zbawienna na taki ból. Serio
Dzięki, mam nadzieję że nie bedzie okazji,ale warto mieć taką wiedzę, szczególnie sprawdzoną
 
hej dziewczyny :) w miarę mozliwosci staram sie was czytać wieczorami, piszę bo mam nadzieję ze są już tu mamusie starszaków które wiedzą co i jak, wczoraj naczytalam sie na blogu "Srokao" o kosmetykach dla maluchów i mam mętlik w glowie co jest dobre a co nie ? co warto kupić a co jest wywalaniem pieniedzy w bloto ?
ckaidqk3jdlhgrz0.png
 
hej dziewczyny :) w miarę mozliwosci staram sie was czytać wieczorami, piszę bo mam nadzieję ze są już tu mamusie starszaków które wiedzą co i jak, wczoraj naczytalam sie na blogu "Srokao" o kosmetykach dla maluchów i mam mętlik w glowie co jest dobre a co nie ? co warto kupić a co jest wywalaniem pieniedzy w bloto ?
ckaidqk3jdlhgrz0.png
He he he ale trafiłaś. Jestem kierownikiem drogerii samoobsługowej. W razie pytań piszcie, podpowiem. Jest dyżo szajsu na rynku ale i dobrych produktów.
 
hej dziewczyny :) w miarę mozliwosci staram sie was czytać wieczorami, piszę bo mam nadzieję ze są już tu mamusie starszaków które wiedzą co i jak, wczoraj naczytalam sie na blogu "Srokao" o kosmetykach dla maluchów i mam mętlik w glowie co jest dobre a co nie ? co warto kupić a co jest wywalaniem pieniedzy w bloto ?
ckaidqk3jdlhgrz0.png
Ten blog jest fajny, coś wybierałam sugerując się nim,chyba chusteczki nawilżane,ale jeszcze nic nie testowałam :)
Fajne przeceny na ciuchy były dzisiaj w sklepach,ale nic nie mogłam kupić, bo na brzuszek już się nie opłaca, a jeszcze nie wiem jaka będę po porodzie,a tak się niektóre rzeczy na mnie patrzyły! Biedna ja.
U mnie czop dalej siedzi też, a Mała sobie tyje i tyje...
 
He he he ale trafiłaś. Jestem kierownikiem drogerii samoobsługowej. W razie pytań piszcie, podpowiem. Jest dyżo szajsu na rynku ale i dobrych produktów.
Ja w Niemczech na 1 raz kupilam di kapania i smarowania z Hipp. Ale wiem,że potem zmienie na Penathen a zaś jak podrośnie na Bübchen! Znajoma ma mi w Pl kupić z Ziajki bo słyszałam,że są dobre i ona też chwali! Już z olejkiem i nie trzeba małych dodatkowo smarować!
 
Dziwnie coś czuję w brzuchu! Jak mały się wierci,to tak,jakby mi chrzątki jakieś strzykały! Bóle w pachwinach od dziś ustąpiły ale za to brzuch twardy jak kamień się robi i często boli! Pewnie czynności skurczowe a ja jak zwykle nie wszystkie czuje! Dzisiaj znowu śluz wylazl! I tak się zastanawiam ile tego czopu musi tam być??
 
A my dalej sprzątamy ☺ kuchnię tak odpicowałam że mój to powiedział że jeszcze takiej czystej nie było.

U mnie bez zmian. Mała czasami się przeciąga. Zjadłyśmy trochę truskawek z jogurtem. Nie miałam dzisiaj czasu na porządny obiad i coś czuję że sobie jeszcze coś wsunę. ☺
 
A my dalej sprzątamy ☺ kuchnię tak odpicowałam że mój to powiedział że jeszcze takiej czystej nie było.

U mnie bez zmian. Mała czasami się przeciąga. Zjadłyśmy trochę truskawek z jogurtem. Nie miałam dzisiaj czasu na porządny obiad i coś czuję że sobie jeszcze coś wsunę. ☺
To ja tak miałam na początku tygodnia! Wysprzątałam wszystko! A od 2 dni nie mam siły na nic! Zbieram siły na poród!
 
reklama
Do góry