reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
O to trochę masz do tego szpitala :) ja mam jakieś 15min na pieszo na szczęście ale wiadomo nie pójdę tam spacerkiem [emoji23][emoji23][emoji23]i z torbami w rękach haha
"Dzien dobry ja rodzę " [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kawoszka ja myśle ze Ty będziesz następna :D wiec otwieraj kolejkę [emoji23][emoji23][emoji8][emoji257]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Taj myślisz no nie wiem :p ja się dobrze czuję może weźmie mnie z zaskoczenia. Mój mąż już dzwonił jaj tam bo już się nie może doczekać. :biggrin2:
 
Kawoszka no musisz otworzyć kolejkę [emoji23][emoji23][emoji1317] wiec liczymy na Ciebie i Klaudię [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jadę do szpitala klinicznego w Lublinie.
U mnie to nie chcę rodzić. Niby rodzą ale jest tyle przypadków które skończyły się nie ciekawie. Dlatego do lekarza jeździłam do Lublina. Kasa poszła ale jakoś tak psychicznie jestem nastawiona.
 
No wiesz to chodzi o Twój komfort psychiczny tez wiec myśle ze dobrze wybrałaś :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez idę się zebrać wkoncu bo zaraz tz wróci z pracy a ja wciąż w piżamie a na miasto się wybieramy :p może coś kupię fajnego :D odezwę się później może któraś urodzi [emoji7][emoji41] miłego dnia [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kawoszka pytam o zastrzyk bo tez mam dodatni gbs i czytalam ze antybiotyk w trakcie porodu podają, ale powiem ci co z zycia wzięte. Paciorkwca się nie leczy w ciąży, bo on nam nic nie robi, to wiemy. Moja siostra rodzila 2,5 miesiaca temu w Łodzi. Na miesiac przed terminem lekarz przepisał jej antybiotyk i kazał brac dopiero tydzien przed zeby objał dzialaniem ewentualny poród. A mi tez wyszedl dodatni gbs i lekarz prowadzacy w Bełchatowie powiedzial ze nic z tym teraz nie robimy, to informacja dla lekarza podczas porodu i dziecku po urodzeniu bedzie podana jedna dawka antybiotyku na wszelki wypadek. Dlatego w miarę upływu ciąży zamiast mądrzejsza robię się coraz bardziej zmieszana. Gdzie leży prawda, dowiem się po porodzie, a może wszystkie techniki są prawidłowe. Zobaczymy
 
reklama
A co do zastrzyków w dupsko... Ponad 10 lat temu rodząc pierwszą córkę, po porodzie dostałam mega bolesny zastrzyk z żelaza we wspomniane dupsko. Niewiem w co pani wstrzykująca trafiła, ale bolało silnie, przez rok miałam siniaka i ból przy dotyku. Po roku zaczął powoli znikac, a był wielkosci pięści dorosłej osoby. Także to był zastrzyk o którym się pamięta
 
Do góry