reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Gratulacje małego słodziaka [emoji7][emoji7][emoji7] ale szybko poszło [emoji8] dużo zdrówka dla was :* ja tez nie będę następna [emoji23][emoji23] u mnie dziś samopoczucie świetne :D zero oznak porodu :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tak to prawda ;D ale jakoś mi się wydaje ze ja urodzę w lipcu [emoji23][emoji23][emoji87] bo nawet czop mi nie odszedł jeszcze [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gratulacje kasieks! Życzę Wam wszystkiego dobrego. To jest ekspress.
Ja dzis na papierze zauważyłam dosłownie 2 krople świeżej krwi, bez sluzu, czopów itd. Dzwonilam do położnej, mówią ze szyjka się otwiera to dlatego. Nie chce iść do szpitala póki się nic nie dzieje. Zobaczymy co dalej
A Ty na kiedy masz termin? Nie mam Ciebie na pierwszym wpisie może przeoczyłam.
To z tym plamieniem może uważaj.

Ja przez GBS to już bym jechała.
Jeszcze ten zastrzyk w dupsko dostanę.
 
Ja wiem :D ale jakoś tak wydaje mi się ze przenoszę :D dziewczyny maja jakieś skurcze czy inne odczucia a ja tak średnio :p chociaż chciałabym urodzić mniej więcej w terminie bo babcia i mama przylatują do mnie na 2tyg :p i bardzo by chciały zobaczyć małego ;p wiec
Pewnie tak się nie stanie [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kawoszka ja myśle ze Ty będziesz następna :D wiec otwieraj kolejkę [emoji23][emoji23][emoji8][emoji257]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry