reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Jak tam wasze grille ?:D mi jest tak niedobrze ze mam ochotę zwymiotować .... czuje nawet wodę na żołądku [emoji849][emoji55][emoji87]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ogólnie spoko ale nie wiedziałam że siedzenie kilka godzin może tak zmęczyć :o.ale tak to jest jak się ma przed sobą brzuch wielkości półkuli ziemskiej :D.niedawno wróciłam i od razu do lodówki po jogurt pitny.mąż w szoku i pyta jak mogę to pić po jedzeniu z grilla:eek:.powiedziałam mu że nie rozumiem jego głupich pytań. Było zimne to wzięłam i wypiłam. Przecież to nie alkohol żebym trula dziecko wiec niech się tak nie rozdziawia :p.teraz chodzę i ziewam.w dodatku rozbolala mnie głowa a nie mam ciśnieniomierza :baffled:
 
Ja juz leżę na kanapie z nogami do góry! Normalnie jedna wielka bania jestem! Zaraz idę pod prysznic i B będzie robił masaż i smarował kremem chłodzącym! Pokropiło jak ksiądz kropidłem,zagrzmiało dwa razy i znowu słońce grzeje! A ja dzisiaj cały dzień ledwo się kulam!
 
Ja juz leżę na kanapie z nogami do góry! Normalnie jedna wielka bania jestem! Zaraz idę pod prysznic i B będzie robił masaż i smarował kremem chłodzącym! Pokropiło jak ksiądz kropidłem,zagrzmiało dwa razy i znowu słońce grzeje! A ja dzisiaj cały dzień ledwo się kulam!
Mój mąż jak się zabiera za masaż to od razu zaczyna ziewac i przysypia :dry:.jak go opieprzylam to stwierdził że woli robić ciekawsze rzeczy ale na to mamy teraz szlaban od lekarzy w szpitalu więc jeszcze sobie poczeka;)
 
Jak tam wasze grille ?:D mi jest tak niedobrze ze mam ochotę zwymiotować .... czuje nawet wodę na żołądku [emoji849][emoji55][emoji87]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Współczuję :unsure:.czytałam że niektóre kobiety przed porodem mają biegunkę lub mdłości bo organizm probuje się sam oczyścić
 
Ja też leżę na kanapie z nogami w górze.
I też stópki zrobiłam dzisiaj. Muszę jeszcze lakier poprawić.:happy:
Dziwny dzień mam bo brzuch jakbym dynię połknęła.
U mnie grilla nie było tym razem. Ale za to obiad z patelni do grillowania mięsa. Mówię wam super sprawa. Kupiłam z tefala. Ciężka jak diabli, można nią zabić. Ale wszystko robię na niej bez tłuszczu.
Ja nie miałam pomysłu na obiad to zrobiłam mojemu ryż, mizerię i grillowaną pierś z kurczaka i do tego sos na maśle i śmietance z pietruszką. A tak wymyśliłam to jeszcze dokładkę brał. Ja tam zamias ryżu wolę kaszę jęczmienną.
 
reklama
Przeszło mi na szczęście i jem właśnie rodzynki w czekoladzie a zaraz pewnie będzie zgaga no cóż [emoji23][emoji23] i oglądam porody na ipli ;p co chwile muszę ściszac tv bo tak wrzeszczą te baby a tz spi[emoji23][emoji23] w tym odcinku rodzi 16-latka[emoji849] Ja chciałam dziś zaatakować tz ale jakoś on nie bardzo chcial [emoji87] fajne miałyście obiadki :D ja jutro muszę się ogolić na sobotę to bd hardcore [emoji23][emoji23]kawoszka kusisz ta patelnia :p myślałam o takiej ostatnio ale nie wiedziałam czy może się przydać :p bo ja często zbieram wszystko a później nie używam [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry