reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Veronika jakbyśmy jutro urodziły to w piątek byłybyśmy w domu. U mnie chłodniej przynajmniej można coś w domu zrobić.
Ja dzisiaj już nigdzie nie chodzę. Zaraz nastawiam do picia wywar z liści malin.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Veronika jakbyśmy jutro urodziły to w piątek byłybyśmy w domu. I mnie chłodniej przynajmniej można coś w domu zrobić.
Ja dzisiaj już nigdzie nie chodzę. Zaraz naprawiam do picia wywar z liści malin.
Kurde a ja nawet nie wiem czy w De można kupić! Jakbym jutro urodziła to w czwartek bym była w domu Oby dwóch rodziłam w środę,więc liczę po cichutku,że może zacznie się coś we wtorek w nocy Jak narazie to mi nie dobrze i strasznie boli z lewej strony krocze! Już nie mam siły!
 
Moja się do wyjścia w dalszym ciągu nie zbiera,wizyta w środę dopiero.
Mam wrażenie, że rozlazły mi się stopy,mam nadzieję, że po porodzie się zejdą...
Miłego dnia!
 
Kurde a ja nawet nie wiem czy w De można kupić! Jakbym jutro urodziła to w czwartek bym była w domu Oby dwóch rodziłam w środę,więc liczę po cichutku,że może zacznie się coś we wtorek w nocy Jak narazie to mi nie dobrze i strasznie boli z lewej strony krocze! Już nie mam siły!
Czytałam, że w DE można w aptekach kupić, ale też nie wszystkich,musiałabyś popytać.
 
Hej dziewczyny! Jak czujecie ruchy maleństw? Ja dziś jakoś dziwnie tylko w dole brzucha...hm...i tak się zastanawiam czy to normalne?
 
Cześć :).ja oczywiście w nocy spacerowalam do kibelka 6 razy.chyba w nim zamieszkam:o.w dzień aż tak często nie chodzę. Ciekawe z czego to wynika. Jak dluzej stoje to lekkie skurcze w pachwinach. innych dolegliwości brak.wizyt u gina już nie mam.jakby coś się działo to od razu szpital.mała w szkole wiec mam trochę luzu.może zrobię coś fajnego na obiad.muszę zadzwonić do mamy bo pewnie myśli że jestem w szpitalu jak się nie odezwałam z rana.miłego dnia:)
 
Hej dziewczyny! Jak czujecie ruchy maleństw? Ja dziś jakoś dziwnie tylko w dole brzucha...hm...i tak się zastanawiam czy to normalne?
Może się wstawia w kanał? U mnie dziś się normalnie przeciaga+czkawka:).jest ustawiony do porodu od 3 tygodni i też czasami czuję jakby się kręcił tak w dole ale poza tym nic się nie działo.
 
Może się wstawia w kanał? U mnie dziś się normalnie przeciaga+czkawka:).jest ustawiony do porodu od 3 tygodni i też czasami czuję jakby się kręcił tak w dole ale poza tym nic się nie działo.
No 3 tyg temu ginka powiedziała,że bardzo nisko jest już! Ale dziś te ruchy takie jakieś dziwne przeciągania i tylko w dole! Wczoraj jeszcze wszystko normalnie było! Brzuch twardy i pobolewa jak na okres!
 
reklama
Hej dziewczyny! Jak czujecie ruchy maleństw? Ja dziś jakoś dziwnie tylko w dole brzucha...hm...i tak się zastanawiam czy to normalne?
U mnie cały brzuch się rusza.
Cześć :).ja oczywiście w nocy spacerowalam do kibelka 6 razy.chyba w nim zamieszkam:o.w dzień aż tak często nie chodzę. Ciekawe z czego to wynika. Jak dluzej stoje to lekkie skurcze w pachwinach. innych dolegliwości brak.wizyt u gina już nie mam.jakby coś się działo to od razu szpital.mała w szkole wiec mam trochę luzu.może zrobię coś fajnego na obiad.muszę zadzwonić do mamy bo pewnie myśli że jestem w szpitalu jak się nie odezwałam z rana.miłego dnia:)
Ja w łazience mieszkałam w pierwszym trymestrze jak non stop wymiotowalam :p
 
Do góry