reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Zrobiłam sobie kawkę i znowu mnie boli brzuch jak na okres.normalnie to bym zażyła ibuprom i po kłopocie a tak się człowiek męczy a póki co to efektu nie mao_O.chyba że tam w środku coś się dzieje :o.mogę rodzić jutro popołudniu bo wybieram się do teściowej na obiad.uwielbiam jej rosołek-zwłaszcza odkąd jestem w ciąży :rolleyes:.poleże chwile może przejdzie a jak nie to pod prysznic po którym magicznie wszystko przechodzi:D
A ja coś biegunkę zaczynam dostawać
Ale jaja! Kur nie nakręcam się ale mogłoby się coś ruszyć!
 
reklama
Mój ostatni termin na 24. A gdzie mieszkasz w Niemczech??
Niedaleko Kolonii. Stresuję się trochę, bo z niemieckim słabo stoję, chociaż uczę się słówek porodowych,trochę też położnych w szpitalu to Polki,a niektóre mówią po angielsku,więc może jednak nie będzie źle:)
Dziewczyny...a te skurcze przepowiadajace to są bolesne?
 
E
Niedaleko Kolonii. Stresuję się trochę, bo z niemieckim słabo stoję, chociaż uczę się słówek porodowych,trochę też położnych w szpitalu to Polki,a niektóre mówią po angielsku,więc może jednak nie będzie źle:)
Dziewczyny...a te skurcze przepowiadajace to są bolesne?
Ej może się kiedyś spotkamy! Ja mam 60 km do Koloni,30 do Bonn. Moje były bolesne ale delikatnie. Oczywiście nie wszystkie bo niektórych wgl nię czuję,tylko twardawy brzuch. Teraz parę dni ból jak na okres,luźne stolce a teraz lekka biegunka.
 
Niedaleko Kolonii. Stresuję się trochę, bo z niemieckim słabo stoję, chociaż uczę się słówek porodowych,trochę też położnych w szpitalu to Polki,a niektóre mówią po angielsku,więc może jednak nie będzie źle:)
Dziewczyny...a te skurcze przepowiadajace to są bolesne?
Mogą być bolesne ale nie muszą. Są nieregularne a jak zmienisz pozycję lub pójdziesz pod prysznic to przechodzą. Językiem się nie przejmuj bo to dodatkowy stres.ja pierwsze dziecko rodziłam w Irlandii i też wtedy słabo mówiłam po angielsku a dałam radę.przegladnij sobie słownik i poszukaj słówek które mogą Ci się przydać np.skurcze,znieczulenie itp.będzie dobrze:biggrin2:
 
A ja coś biegunkę zaczynam dostawać
Ale jaja! Kur nie nakręcam się ale mogłoby się coś ruszyć!
Ha ha:biggrin2: przypomniało mi się jak kilka dni temu rozmawiałam z mamą i mówię że mam skurcze.za chwilę pobiegłam do kibelka i jak wróciłam to powiedziałam że to 2 i fałszywy alarm:D.dziś rano jak miałam skurcze to mówię do męża że boli i to nie na 2 a ten na to czy na 6:D.myślał że to jakaś skala bólu do 10 ha ha:-D:-D:-D
 
Mogą być bolesne ale nie muszą. Są nieregularne a jak zmienisz pozycję lub pójdziesz pod prysznic to przechodzą. Językiem się nie przejmuj bo to dodatkowy stres.ja pierwsze dziecko rodziłam w Irlandii i też wtedy słabo mówiłam po angielsku a dałam radę.przegladnij sobie słownik i poszukaj słówek które mogą Ci się przydać np.skurcze,znieczulenie itp.będzie dobrze:biggrin2:
"Znieczulenie" nauczyłam się jako pierwsze:D
E

Ej może się kiedyś spotkamy! Ja mam 60 km do Koloni,30 do Bonn. Moje były bolesne ale delikatnie. Oczywiście nie wszystkie bo niektórych wgl nię czuję,tylko twardawy brzuch. Teraz parę dni ból jak na okres,luźne stolce a teraz lekka biegunka.
No to blisko :)
Biegunka niby może zwiastowac porod,chcialabys juz?
 
"Znieczulenie" nauczyłam się jako pierwsze:D

No to blisko :)
Biegunka niby może zwiastowac porod,chcialabys juz?
No pewnie,ze już bym chciała się uwolnić od brzucha! Ujdę parę metrów i ból w pachwinach ciągnie tak,że stoję bo ani się ruszyć ani nic! Pierwszy raz mam takie dolegliwości! A najlepsze,ze nie przechodzi a się nasila! Chyba se funde znowu bardzo cieplutki prysznic! Brzuch nawet twardy prawie non stop! Już nawet chłop macał i stwierdził! Kurde może być tak,ze skurcze jakieś a ja ich nie czuje! Ciotka moja tak miała! Rozwarcie na 5cm,skurcze na Ktg a ona nic nie czuła! A ja kontrola dopiero w srodę!
 
No pewnie,ze już bym chciała się uwolnić od brzucha! Ujdę parę metrów i ból w pachwinach ciągnie tak,że stoję bo ani się ruszyć ani nic! Pierwszy raz mam takie dolegliwości! A najlepsze,ze nie przechodzi a się nasila! Chyba se funde znowu bardzo cieplutki prysznic! Brzuch nawet twardy prawie non stop! Już nawet chłop macał i stwierdził! Kurde może być tak,ze skurcze jakieś a ja ich nie czuje! Ciotka moja tak miała! Rozwarcie na 5cm,skurcze na Ktg a ona nic nie czuła! A ja kontrola dopiero w srodę!
Nie strasz bo ja też mam twardy brzuch cały czas aż skóra boli i też ból w pachwinach ale nie ciagle. jak chodze to mnie łapie i nie mogę zrobić kroku tylko stoję zgieta i czekam aż przejdzie.okresowe bóle mam nieregularne i raczej słabe. Ja też nie wiem czego się spodziewać bo przed pierwszym porodem nie miałam żadnych symptomów a zaczęło się od pęknięcia wód.:errr:
 
Nie strasz bo ja też mam twardy brzuch cały czas aż skóra boli i też ból w pachwinach ale nie ciagle. jak chodze to mnie łapie i nie mogę zrobić kroku tylko stoję zgieta i czekam aż przejdzie.okresowe bóle mam nieregularne i raczej słabe. Ja też nie wiem czego się spodziewać bo przed pierwszym porodem nie miałam żadnych symptomów a zaczęło się od pęknięcia wód.:errr:
Ej a mi przy dwóch pierwszych zaczęło się gwałtownie od skurczy! Miałam wcześniej bóle jak na okres a potem nagle pach! I wzięło
 
reklama
Do góry