reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacje!:D

reklama
tylko daj sobie dzień na odpoczynek bo padniesz od tego zwiedzania :-D

ja to uwielbiam się wybyczyć na plaży i nic nie robić :-) dlatego zawsze połowa czasu wakacyjnego to zwiedzanie, a druga to blogie lenistwo :-)
 
Zatem lubiczanko chodziło anineczce o te piramidy stojące nawet po zdjęciu stanika :-D taaa J nie zwracał uwagi- akurat :p
 
Ostatnia edycja:
Margaritta-to ja pytałam-ahaaaaaa...mój J to jakoś nie zwracał na to uwagi-tzn jeśli nawet to bardzo dyskretnie;-):-D
Gosia-nie powiem żebym ja ino zwiedzać chciała-zwiedzanie początek,a żeby nie wrócić zmęczonym trzeba i poleniuchować;))))
 
no i o...kurcze-jak tak czytam o tym Egipcie,to chyba sam podręczny będzie przepełniony lekami i różnymi środkami higienicznymi:/bo ja tam wolę dmuchać na zimne:tak:
 
Lubiczanko a czemu?:sorry2:
Ja też myśle,że wzięłabym na wakacje ze sobą dla dzieci jakiś Nurofen,krople do nosa i coś na srakulca bądź twardzioszka:-DI to chyba na tyle,tak,żeby miec w razie wu,jakby coś,nie daj Boże w nocy ich dopadło a tak to na miejscu jakiś syrop bym dokupiła:tak:
No i muszę powiedzie,że P powiedział:lecimy!!!:-):-)Boszsz,jak sie cieszę,nigdy nigdzie nie byliśmy:-)
 
Ostatnia edycja:
Tichonek-no i super!!!!!!Cieszę się z Wami,bo sama wiem jaka to radocha jak się człowiek doczeka takich prawdziwych wczasów-nie to co babki,które co roku są stałymi bywalczyniami ciepłych krajów;))))co do leków,to własnie oprócz jakiegoś stoperanu,nurofenu i czegoś na ewentualne przeziębienie(niestety częsta przypadłość,jesli ktoś w miejscu gdzie jest goraczka nieumiejętnie uzywa klimatyzacji-a z tego co czytałam w Egipcie własnie pokojówki lubią ustawić na full:/)to do tego jakieś środki odkażające,woda w żelu,plastry i takie tam....
 
w egipcie to bym chyba problemów żołądkowych się najbardziej obawiała :D dorośli to wiadomo - powinni sobie codziennie kielicha strzelić, żeby ich piorun nie trzasnął hehe a dzieci? :D
 
reklama
Gosiu-no własnie wśród setek forum,które oblukałam wszędzie piszą,że dzieci na "zemstę faraona"cierpią znacznie rzadziej niz dorośli(1dziecko na 100dorosłych)...ja niepijąca,więc jakieś probiotyki przed wylotem będę równo wtryniać;-):-D
 
Do góry