reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacje!:D

Frog-my byliśmy z 6cio miesięcznym Danielkiem w Bułgarii-i wszyscy mówili,że dziecka jakbyśmy nie mieli,2miesiące później w Hiszpania-to samo...barcelonę zniósł o niebo lepiej niż starsze dzieci...generalnie zależy od temperamentu dziecka-ale to "obczaisz"jeszcze w domku:)co do zamieszek-wydaje mi się,że już się stabilizuje;)
Tichonek-no foteliki niestety extra płatne są:/temperatura-tak jak już Ci pisałam wysokie,ale Daniel jak rybka w wodzie się czuł-bodziaki,tetra i ot jego strój wyjściowy...proponuję się zaopatrzyć w koło do pływania dla dzieci-te z dziurami na nóżki tu na miejscu,bo tam dostaniesz,ale zdzierają:/co do kierunku-teneryfy i inne canarie są drogie,ale zarówno ja jak i Margaritta bez zająknięcia pewnie polecamy Salou(lotnisko Reus-barcelona,ok 10 km,bus dojeżdża pod jaki chcesz hotel-tylko w autobus a nie do taxi,bo taxi spod lotniska zdziera kilka razy więcej niż autobus:dry:)w samym Salou mnóstwo atrakcji i tydzień to mało(oczywiście Park Aventura-meeeega wesołe miasteczko z aquaparkiem-min 2dni wycięte z życia;)a no i trzeba przywyknąć do wszechobecnych biustów na wierzchu;))))
 
reklama
Aniaa a Wy już zdecydowaliście gdzie chcecie leciec?
Mamy Hiszpania z tym ze my o ile polecimy to marzec-kwiecien i tak jak pisalam Ci na gg bilety 300 hotel all inclusive cztero gwaizdkowy w granicach 300-350 euro za Lenke nie placimy

Odnisnie fotelikow znajomi lecieli na GranCanarie i za wypozyczenie auta z fotelikiem za tydzien zaplacili 100 euro
Drudzy znajomi zrobili tak ze jak lecieli to wczesniej interenetowo zamowili auto i auto czekalo na danym lotnisku ile placili to nie powiem bo teraz akurat sa w kraju ale jak cos to sie dowiem i przez jaka strone
 
Lubiczanko:szok::szok:Mówisz,że cycy wywalają:szok:...P siedzi w hotelu cały pobyt!:-D:-D:-D
A takie Gran Canarie czy Malagi raczej nie wchodzą w rachubę bo tam jeszcze goręcej będzie:no:
Wczoraj ponad godzinę:szok:wisiałam z Margarittą na fonie i trochę mnie oświeciła:-DMówiła właśnie,że bliżej Barcelony jest troszkę spokojniej z tempkami i o hotelu mi opowiadała:tak:Tylko to i tak nas wsio dużo wychodzi:wściekła/y:Tańszych lotów jak za 460E nie znalazłam,no w 1000E się nie zamknę,nie ma szans:no:I teraz tak:jak wezmę hotel z wyżywieniem-drogo a do tego potrzebuje mikrowelę w pokoju bo Matt nad ranem je mleko i gdzie ja je zagrzeję?:baffled:Bardziej się z P ku apartamentom skłaniamy bo tańsza opcja,ale wyżywienie na mieście to już da po kieszeni:wściekła/y:

Mój P jeszcze ma ciągle obawy,że to za szybko z Mattem na wczasy jechac:sorry2:
...Że też ten urlop to on ma w sezonie:wściekła/y:U nas tylko opcja 21lipca-7 sierpnia:sorry2:
 
Gosia-niektóre Polki też wywalają;)))ja swoje wolę trzymać związane,bo jak wypuściłabym to żyją swoim życiem;))))))))
Tichonek-przy hotelowych basenach też świeca;)))Wy chcecie na tydzień bryknąć,tak?i do 1000e?
 
Tichonek-wrzatek zawsze dostaniesz w restauracji/stolowce bez problemu..
Co do upalow. Ja cieplolubna,a uczulenia dostalam ma slonce..:-/ bylismy we wrzesniu i tez 27-30st. takze zwiedzanie sobie odpuscilismy..Wika byla zdechnieta z tego ciepla,ale nie marudzila za specjalnie. Zalezy od dziecka,to fakt.
 
lubiczanko no jak nie jak tak. Reus i Barcelona o Porcie Aventura nie wspomnę :cool2:

Tichonek
no ale w stołówce na dole jest (była) mikrofala nawet kilka . Takze P z wozu i grzeje pogdrzac mlesio czy tez samą wodę. u nas Martysia latała, zeby podgrzać mleko Niki - no dobra G tez czasem - zalezy kto wczesniej wstał;-)
A z tymi wywalonymi piersiami to .. prawda.Niby wsio ok- kwestia przyzwyczajenia... oczu :-D Martyna jakoś dziwnie sie chyba czuła.. A moj G no cóz :confused2::cool2: jedna miała tak idealne silikoniki, ze jak sie polozyła to te starczały jak piramidy :baffled::-D
 
reklama
Tia,tylko Matt jak je to około 4-6-tej rano:sorry2:i drze się jak wściekły,musi byc mleko od razu,na wczoraj:-DZanim by ktoś się zebrał leciec zagrzac mleko gdzieś na dól to by pół hotelu obudził:baffled:
Poza tym my nie chcemy siedziec w jednym miejscu,raczej się przemieszczac więc jednak bardziej za apartamentem obstaję:tak:
Lubiczanka mi na GG wszystko pięknie wyjaśniła,dziękuję Ci bardzo i czekamy...
...Nic nie skumałam z tym banerem:eek::unsure::oo::-D:-DMuszę to jeszcze raz dobrze oblukac:-D
 
Do góry