reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!:D

tichonek kochana ja mam hmmmm opony!!!!bo nie oponki i mam 2 częsciowy strój:tak:kupiony w pennym:tak:góra przedłużona do majteczek:-)w sumie widac troche moje fałdki ale nie jest źle bo kryją co trzeba:tak:
 
reklama
Kamcia-no tam mnie nie było...ale brat w zeszłym roku był i hotel by ozłocił-jeśli chcesz podpytam go:tak:
Tichonek-tak pływałam...i na upalne dni w 100% super...tu wszystkie baseny na których byłam zaliczył ze mną:tak:co do stroju-nie pomogę,choć na stronkę luknę,bo ja też problemowiec w tych względach-z tym,że cudownego jeszcze nie zrobili,który zakryłby wszystkie sadło,co się bokami,przodem i gdzie się da wylewa:/
 
lubiczanka mój troszke zakrywa:tak:wciągne brzuch i tragedii nie ma:-Dnaprawde te stroje to pomyślane o takich jak ja:tak:małe cyce a wielki brzuch:baffled:
 
MartaF no to są właśnie tankini:tak:Takie dwuczęściowe kostiumy ale góra jest w postaci koszulki,takie właśnie coś chcę,taki też w linku pokazłam:tak:Owszem są w Pennym,ale nie na taki biust jak mój:no:Z fiszbinami nie ma a bez to mój biust robi co chce i jest w okolicy pępka:baffled::zawstydzona/y:Ja potrzebuję na duży brzuch i jeszcze większe cyce:-D
Na mały biust to i owszem,zgodzę się,że są:tak:

A jeszcze sobie kupiłam wczoraj w TK Maxie motylka do cwiczeń.
FT14.jpg


Muszę wewnętrzną stronę ud cwiczyc bo mam zwał tłuszczu:wściekła/y:Zawsze miałam z tym problem:dry:
 
kamcia (chyba ty pytałaś o majorke tak? :D skleroza :) ) z noclegiem na majorce nie pomogę bo ja tam miałam znajomych...
ale powiem ci tylko tyle, że jak tam będziesz to warto szukać fajnych plaż w oddali od hoteli bo są najlepsze. te główne to nic nadzwyczajnego. a majorka jest cudnaaaa...
i jak już będziesz to plaża cala mondrago (czy jak to się pisze) jest rewelacyjna!
 
reklama
Do góry