reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacje!:D

reklama
Tichonek-jako zem weteran mówię-bedzie dobrze:)))a o ile mnie pamięć nie myli to w pokojach miałam czajnik(nawet z wykupionym żarełkiem:))
Margaritta-:-D:-D:-):-Dmoje z kolei na plecy by uciekły;))))))))))))ależ się rozmarzyłam-park aventura...ech....
 
Ostatnia edycja:
Ja rowniez w pokoju mialam czajnik, filizanki, kawka herbatka. Wiec na pewno dacie rade. A i jeszcze jedno my kupilismy takie mleko litrowe dla dzieci z Nestle i po otwarciu mielismy zonka bo jak je przechowac, ale poszlismy na restauracje i nie bylo problemu - mleczko mielismy przechowane w lodowce. Kiedy chcielismy mielismy do niego dostep.
Tichonek bedzie dobrze, dacie rade. Teraz tylko szukaj wymarzonego urlopu i baw sie dobrze:tak:. Powodzenia

Lubiczanko dziekuje za podtrzymanie na duchu. Ja poczekam do porodu i sie okaze czy nasz szkrab da nam sie poruszac dalej niz sklep:-). Wiktor to bylo dziecko wymarzone na wszelkiego rodzaju podroze. Autem, samolotem piechota czy rowerem wszedzie spał:-D
 
przeca można wziąśc podgrzewacz do butelek,kupic zmieniarkę na wtyczkę i problem z głowy :cool2:
jak coś to mogę Ci pożyczyc Tichonku,jak nie chcesz specjalnie kupowac.A małe to to,to wejdzie do podręcznego nawet.

no spadam.Ale te piramidy musiały wyglądac,mój m to by bez zębów pewnie wrócił do domu :dry:
 
Anineczko mam:tak:,dzięki,nie trzeba i tak raczej apartament weźmiemy a nie hotel a tam jest aneks kuchenny:tak:
A właśnie miałam pytac o gniazdką prądowe:-DJakie tam są?Mam gdzieś w domu kilka przejściówek,muszę poszukac,tam będzie pisac,że to do Spain?:zawstydzona/y:
 
Tichonek-głowy sobie nie dam uciąć,ale chyba takie jak w Pl:confused:
Frog-trzymam kciuki oby plany nie spaliły na panewce:)
a ja siedzę(nawiedzona-wiem)z Dawidkiem i Dadzią i oglądamy na YT co tam można w tym Egipcie całym robić:-D
Anineczko-ale że o co chodzi z tymi piramidami?jakiegoś posta pominęłam czy jakie co???
 
jesli chodzi o grzanie mleka to my mielismy wrzatek w termosie i mieszalismy z zimna woda, ciepłe mleczko szybko i bez problemu :-)
poprosilismy o czajnik do pokoju, 20e depozytu i ńie robili problemu
 
reklama
Do góry