reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacje!:D

witam.
mam pytanie do mam, ktore lecialy ze swoimi dziecmi na zagraniczne wakacje.
chodzi mi glownie o to, co dawalyscie do jedzenia swoim maluszkom?
mamy leciec do Hiszpanii, ale nie mam pojecia co zabrac do jedzenia dla dziecka (prawie 2 lata). w domu gotuje mu obiadki, no ale na wczasach raczej nie bede stac przy garach ;) mam zabrac zapas sloiczkow? boje sie, ze restauracyjne jedzenie moze nie smakowac maluchowi...
pozdrawiam!

Kameya my bylismy 2 lata temu jak nasz synek mial rok i 4 mies kolo Malagi (nie wiem jaki rejon wybraliscie z rodzina) i okazalo sie ze sa ang-irl sklepiki a nawet olbrzymi Dunnes Stores (dokladnie w Torremolinos), wiec mleka, sloiczkow mielismy pod dostatkiem a poza tym jak dziewczyny pisza jesli masz hotel z wyzywieniem zawsze w menu jest cos, co bedziesz mogla spokojnie podac maluszkowi:tak:

Wilwia widze ze jednak sie zdecydowaliscie odpoczac w cieplych krajach;-). Powiem ci, ze ja chyba bym byla ciekawa tej Portugalii. Ja tez rozwazalam przy tegorocznym urlopie Portugalie ale cena biletow w momencie kiedy kupowalam przelot byly duzo drozsze od Grand Canarii. Moze next time:tak:
 
reklama
Nad morzem przeważnie w każdej miejscowości znajdą się takie domki. :) ja teraz szukam czegoś na długi weekend listopadowy. Zastanawiam się na Głęboczkiem, ponoć ma fajny klimat. Poza tym na ich facebooku oglądałam dzisiaj zdjęcia z tych terenów i jestem pod wrażeniem tamtych okolic. niesamowite, że mamy takie zakątki w Polsce :)
 
Kamciu-no nie...z Dawidem i Dadzią ino...bo wydaje mi się,że w maju,te temp nie posłużą Maluszkom:/a poza tym jak z maluchami to do Kairu nie moglibyśmy się wybrać(podróż z hotelu od 1,2w nocy)a być w Egipcie i piramid nie zobaczyć;-):-D
 
reklama
Powiedzcie mi,jak wygląda cenowo żywienie "na mieście" w Hiszpanii?Chodzi mi o obiadki:tak:A w sklepach takie podstawowe produkty na śniadanie/kolację: chleb,smarowanie jakieś,napoje i takie tam?Słyszałam,że bardzo tanie wino jest?A jak jest z wędlinkami?Można dostac w sklepie coś podobnego jak my jemy,dzieciaki?Paróweczki jakieś na przykład:-p?
A jak z Pampersami?Kupowałyście tam,na miejscu w Dunnesie na przykład?Jak tam w ogóle markety wyglądają bo ja zielona jak Irlandia
:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry