reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

My dziś po szczepieniu, ważeniu i mierzeniu:

6,5 msc 8100 g w 1,5 msc przybrał tylko 300 g :( a miara niby 65 cm ale coś źle go zmierzyła bo ubranka Fixoni (a mają numerację podwyższoną) nosi na 74 cm, z polskich firm 80 cm - mierzyliśmy się pierwszy raz a z błedem, może głowkę za wysoko miał położoną, sama nie wiem ;D bo cm był niżej a głowkę do samej góry prosiła podciągnąć, ej te mierzenie....znowu nie wiem ile mierzy!

Zmierzyłam małego ma ok 72-73 cm metodą przyłożyłam głowkę do czegoś twardego stabilnego i odhaczyłam nóżki....jak ta baba go mierzyła............ :/


Będąc z wizytą u wujka Leszka (ginekolog prowadzący moją ciążę ;p) zmierzyliśmy się i zważyliśmy.
Minęło prawie msc od naszej ostatniej miary i wagi:
Prawie 8 msc: 9250 g (w suchym pampku i rampersie) czyli podobno ok. 9200 g7 oraz 72 cm.

Tak jak myślałam miesiąc temu inna pielęgniarka źle go zmierzyła.........bo podała 65 cm... ;/
Skoki wagowe mamy ;D W msc czasu przytyliśmy ponad 1kg. Wcześniej w 1,5 msc 300g, a jeszcze wcześniej w 1 msc 500g.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moje dziewcze równa do chłopaków - 9280g, a najmłodsza - 7 m-cy 4 dni :|
Ale pocieszam sie, ze startowa miala zacna i dopiero ja podwoiła, a przez ostatni miesiac przybrala 400g wiec tak w sam raz.
 
eff_k moja miała 9400 jak miała niecałe 6 msc :] chyba 5 msc i 11 dni
na początku maja...
i 80cm wzrostu:tak:

moja kluska tez długasińska, chodzimy w ciuchach na 12 m-cy :D a najwięcej chyba ważą nam polikesy (zaraz wrzuce na foto) hehe :)))
A Vikusia to w ogóle jest kobitka megarozwinięta ruchowo wiec wielkością sie dopasowuje, a z mojej to taki ciapuś jeszcze :)
 
reklama
A bo to zależy od firmy. Asia nosi spodenki na 2 lata, są w sam raz, a długa jest na nie więcej jak 74 cm. Ale ma tez bluzkę od 0-3m-cy czy body na 92 które są akurat:-D
 
Do góry