reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

~U mnie po świętach waga 0,5kg wiecej także jestem w szoku bo naprawdę sobie nie folgowałam :-p a ogólnie to juz 3,5 kg wiecej od początku ciąży,( 62,5kg) także po nowym roku STOP , bede jadłam z głową i dla dwojga a nie za dwoje :-D
 
reklama
Ja stratowałam w ciąży z wagą 57,7 kg dziś na wadze 59,5 kg:szok: masakra muszę przystopować, ale większość to przez święta.
 
heh mi tez przytylo sie po swietach 1kg Najgorsze jest to ze zostalo duuuuzo slodyczy ciasta i wogole jedzenia takze znajac moje lakomstwo na slodkie to jeszcze przybedzie pare kg tym bardziej ze jak niejem to zaraz mam okropne mdlosci
 
Ja w święta troche pojadłam, aczkolwiek jak pojechaliśmy do babci mojego to obiad składał się z dwóch dań i w zasadzie tylko te dwa dania zjadłam, nie dokładałam sobie i w ogóle:D Gorzej było ze słodkim hehe;)
 
A powiedzcie mi kochane taką rzecz, czy to jest normalne..otóż ważę normalnie tak 54, 55kg (maksymalnie), jestem w 7.tygodniu ciąży,a waga już pokazuje 2, a czasem 2,5 kg więcej..w ogóle brzuch mam większy, taki wypchany..czy to normalne? Zaczynam się martwić, że jak w takim tempie będę przybierała na wadze,to marnie ze mną będzie...pocieszcie! ;)
 
Daga, może piersi Ci mocno nabrzmiały i stąd taki skok. Ja też poprzednio zaczęłam przybierać na wadze od samego początku. Doszłam do 19 kg ;) W szpitalu zostawiłam 10, a reszta zeszła w ok. 3 miesiące. Bez żadnych diet.
Spokojnie, będzie dobrze. Tylko żeby Ci do głowy nie przyszło odchudzać się albo ograniczać sobie jedzenie, żeby nie tyć za wiele! Jedz zdrowo, a wagą się nie przejmuj za bardzo :)
 
ja tez mam dosc nadety taki wypchany brzuch, a nad lonem widze juz wybrzuszenie, oprocz tego piersi mam nabrzmiale, to wszystko sprawia ze wazy sie wiecej, zbiera sie woda w organizmie. Mam nadzieje, ze nie bede wygladala jak hipopotam :) waze 57.1 po swietach (start z 55.5)
czyli na razie 1.6 na plusie
 
reklama
Myślałam że po świętach waga mi skoczy okrutnie, ale nie jest tak źle. Dziś rano ważyłam 53,3 (start od 53) więc około 0,5 kg więcej, a brzuszek pokazuje znacznie większy przyrost wagi ;)
 
Do góry