reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

Cornelka - albo wzdęcia ;-) co do wagi - niestety nie wiem ile ważyłam przed ciążą, bo nie mam wagi, ważyłam się pierwszy raz dopiero na ostatniej wizycie trzy tygodnie temu - było 61,5, wczoraj 61. Nie wymiotuję. Ale mam mdłości i być może przez to mniej jem, trudno stwierdzić, bo cokolwiek zjem to mi zaraz niedobrze i wydaje mi się, że to z przejedzenia - a do tego zachcianki mam niesamowite - ot, ciąża ;-)
 
reklama
Melduję, że w ubiegłym tygodniu przybyło mi 0,3 kg. Nie jest źle ;) W brzuchu 1 cm na plus, a w biuście... uwaga uwaga - 6 cm :) Zaczynam jakoś wyglądać ;) W sumie mam już 6 cm na plus w brzuchu i 9 cm na plus w biuście.
 
Ja też zaczynam zliczanie kilogramów. Startowałam od 46 kg i w ciągu tygodnia przytyłam prawie 1 kg:szok:. No ale u mnie jedzenie to sposób na mdłości... W pierwszej ciąży przytyłam 14 kg. Zobaczymy ile będzie tym razem.
 
ja nie wiem ile dokladnie ważyłam przed ciążą chyba ok 56-57 kg. Teraz na nastepnej wizycie bedzie wazenie to zobaczymy :-)
 
kurcze to mnie coś za bardzo ta wagi idzie w górę :) dopiero co schudłam po tej grypie jelitowej a teraz znów juz przybyło i na dzien dzisiejszy jest ok. 62,5kg na początku ciąży 59kg ehhhhh za dużo niestety jak na początek :( lekarz mnie opitoli pewnie !!!!!! no ale nie jem az tak dużo, tyle co sprzed ciąży !!!!!!!! no i brzuszek sie zaokrągla juz :)

a własnie my nie mamy galeri naszych brzuszków jeszcze????????????????
 
Tak by się marzyło na pierwszy trymestr zaliczyć max 1, 5 kg. Ale chyba nie będzie szans :( No ale nic...liczy się zdrowie dziecka a nie figura
 
Wczoraj u lekarza uzyskałam chwalebny wynik 66,4 kg.:eek: Od ostatniego domowego ważenia sprzed tygodnia 2 kg. na plusie. Pocieszam się tym, że może moja waga jakaś trefna i wynik przyrostu mało miarodajny;-) Nie czuję się jakbym puchła w takim tempie!
 
a własnie my nie mamy galeri naszych brzuszków jeszcze????????????????[/B]

Przecież my brzuszków jeszcze nie mamy. Chyba, że oponki chcemy pooglądać ;-)
U mnie waga constans daję mi to nadzieję, że sytuacja z poprzedniej ciąży się powtórzy. Póki co ze 3 osoby mi powiedziały, że schudłam ;-) i chyba im uwierzę
 
reklama
Ja zaczęłam z wagą 58kg przy wzroście 163cm. Już mam na liczniku 59,5kg... Nie jem jakoś dużo, wiec przeraża mnie ten przyrost. Wyczytałam że mogę przytyć od 18 do 24kg. Oj oj strach się bać :-D
 
Do góry