reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

reklama
Wymiotowałam ale umiarkowanie i to tylko na ogół wieczorem. Ale jak otworzę lodówkę to nie ma tam jednej rzeczy na która bym miała ochote;)
 
Nic się nie przejmuj napewno za 2 miesiace waga będzie Ci powili rosnąć w góre. Ja też na początku schudłam 4 kilo. A jedzenie malutką kromeczkę na siłe musiałam sobie wpychać bo wiedziałam, że muszę jeść. Po każdym posiłku było mi bardzo nie dobrze. A teraz to przeszło tyje ok 1.5 kilo miesiecznie. Ginekolog mi każe się nie martwić wagą bo dzidzia ma normalne wymiary.
Nie masz się co przejmować jeszcze bedziesz mówić boże ile ja waże :)
 
dzięki za radę ;D póki co mam tylko na brzuchu jakiś wałek ni to brzuszek ni to tłuszczyk i tak naprawdę poza dziwna dysproporcją nic sie w moim wyglądzie nie wyróżnia
 
W ciązy przytyłam w sumie 16,5 kg. Przez pierwsze 3 miesiące niewiele, brzuszek był maciupki do 6 miesiąca. Teraz mam jeszcze 1,5kg do wagi sprzed ciąży. Od razu po porodzie było 7kg mniej, po miesiącu dobiło do 11kg i stanęło w miejscu. Teraz znowu waga spadła.
 
przez pierwsze 3 miesiące straciłam na wadze jakieś 3 kg :/ Póżniej zaczęłam "nadrabiać zaległości" :) Następne miesiące to było 0,5 - 1kg miesięcznie. W 7 miesiącu przybyło mi 2kg, co mnie przeraziło :D A ostatnie 2 to kolejne 2 kg. W sumie przytyłam chyba 10kg.
Teraz staram się zrzucić jakieś15 :p Bom z natury okrągła :p
 
Słyszałam, że kobiety w ciąży jedzą za dwóch zastanawiam się kto to wymyślił. Troszkę się obawiam bo jem tylko 2 razy dziennie i do tego malutko nie wiem jak mam wmuszać jedzenie. Chociaż wagowo przytyłam od samego początku 6kilo. Czy Klaudusi nic nie będzie?Inni mnie straszą, że bedzie chudzinka bedzie malutko jesc i tak bedzie nonstop bedzie mało aktywna mało spała i cały czas płakała. Jak myslicie jak to może być bo mi się wydaje, że jesli urodzi się z niską masą ciało to po jakimś czasie przy częstym karmieniu będzie ważyła jak inne noworodki.
 
reklama
no mnie narazie przybylo ok 6kg :)
zobaczymy ile jeszcze bo podobno najwiecej przybiera sie w 8 miesiacu :)
narazie jeszcze nie martwie sie tym ze cos mi zostanie po ciazy heh zobaczymy potem jak sie zobacze...
 
Do góry